WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Plesové líčení: S těmito produkty vydrží až do rána

Plesová sezóna právě startuje, a pokud se i vy připravujete na svůj velký večer, přinášíme vám několik typů od značky Dermacol, díky nimž vaše líčení vydrží bezchybné až do rána.

Dokonalá pleť

Alfou a omegou každého večerního líčení je dlouhotrvající make-up. Ještě před jeho aplikací použijte speciální bázi, která pleť vyhladí, hydratuje a současně zvýší odolnost líčení. Tajemství dokonalého líčení, které vydrží, spočívá ve správné přípravě na aplikaci make-upu a samozřejmě v make-upu samotném.

První krok představuje vyčištění pleti micelární vodou a aplikace hydratačního krému. Na takto ošetřenou tvář nanášíme nejdříve bázi pod make-up, vizážisty často označovanou i jako „primer“. Její úlohou je sjednotit a vyhladit povrch pleti, aby s ní make-up krásně splynul.

Zkušení vizážisté vědí, že „long-lasting“ efekt nespočívá v hloubce vrstvy, kterou nanesete, ale ve složení. Nejnovější generace dlouhotrvajících fluidních make-upů dokonce vůbec neobsahuje vodu, a proto na pleti déle vydrží a krásně kryje i při použití malého množství. Na závěr stačí make-up zlehka poprášit transparentním sypkým pudrem, lícím dodat barvu a oblast nad lícními kostmi zvýraznit rozjasňovačem.


Aktivní podkladová báze White Magic, Dermacol – 299 Kč / 30 ml?

Aktivní podkladová báze WHITE MAGIC obsahuje aktivní látky a extrakt z rostliny plamatky zelné, které viditelně redukují linky a vrásky a současně předcházejí vzniku dalších. Optický efekt vyhlazení se dostaví už pět minut po aplikaci a připomíná účinek podobný aplikaci botulotoxinu. Praktické balení v tubě s pumpičkou umožňuje jednoduchou a hygienickou aplikaci.


Dlouhotrvající krycí make-up Longwear Cover – 399 Kč / 30 ml

Vysoce krycí a voděodolný make-up LONGWEAR COVER vytvoří už ve velmi tenké vrstvě na pleti hedvábně hladký efekt. Neobsahuje sice žádnou vodu, zato jsou v něm rozptýlené droboučké částečky jojobového vosku, které se při kontaktu s pokožkou rozehřejí a vytvoří na ní ochrannou vrstvu. Ideálně funguje v kombinaci s podkladovou bází White Magic.

Nebojte se barev

I když aktuálním trendem v líčení jsou zemité tóny a postupné stínování, na plese si můžete dovolit doslova zazářit. Výrazné barvy nejsou tabu, stačí dodržet pravidlo – jedna a dost. Při líčení očí tedy výrazné barvy nekombinujte a zůstaňte jen při jednom odstínu. Doplňte ho výraznou linkou a řasenkou, která řasy zahustí, vytočí a prodlouží.

Paletky očních stínů Drama a Romance obsahují 12 nádherných světlých i tmavých odstínů s bohatou pigmentací. Stíny jsou lehce roztíratelné, dlouhotrvající a neusazují se v záhybech víčka. Obě paletky jsou vegan friendly a neobsahují složky živočišného původu.

Nová extrémně prodlužující řasenka Butterfly Wings od Dermacol s inovativním silikonovým kartáčkem jediným tahem precizně oddělí a zvýrazní i ty nejjemnější řasy.

Prodlužující řasenka Butterfly Wings, – 149 Kč/9 ml

Po pozdním návratu domů oceníte odličovací polštářky s vitamínem E, výtažky z tužebníku jilmového a aktivní látkou SYMMOLLIENT, která zabraňuje vysoušení pleti. Několika tahy odstraní voděodolný make-up, řasenku i rtěnku.


Odličovací polštářky, Dermacol – 69 Kč/ balení (20ks)