WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Po velkém úspěchu Super séra uvádí Garnier nově kompletní řadu s Vitaminem C

Vitamin C je velmi oblíbenou aktivní složkou v kosmetice a není se čemu divit. Vyniká totiž svými rozjasňujícími a sjednocujícími vlastnostmi, a proto je vhodný na mdlou a unavenou pleť. Garnier proto přichází s novou komplexní rutinou péče o pleť právě s vitaminem C, která pomůže pleť rozjasnit a zároveň vyrovnat její tón.

Pojďme si novou řadu od Garnier představit!

Garnier rozjasňující micelární voda s vitaminem C

Micelární voda s vitaminem C jedním tahem odlíčí make-up nebo odstraní nečistoty usazené na pleti a zároveň rozjasní a sjednotí mdlou pleť. K dokonale čisté pleti pomáhají micely, které přitáhnou nečistoty jako magnet a bez tření je odstraní spolu s make-upem. Hypoalergenní složení, vhodné pro všechny typy pleti.

Garnier čisticí gel s vitaminem C

Čisticí gel obohacený o vitamin C a výtažek z citrusu čistí, rozjasňuje a dodává pleti zářivý vzhled. Aplikujte ráno i večer na navlhčenou pleť, jemně masírujte a následně opláchněte.

Garnier denní péče s vitaminem C

Rozjasňující hydratační péče obohacená o vitamín C* a výtažek ze super citrusu v osvěžující gelové textuře se složením z 98 % přírodního původu pro viditelně rozjasněnou a svěží pleť. Již po jednom použití je pleť intenzivně hydratovaná až na 48 hodin zároveň je pokožka od pohledu svěžejší. Po 4 týdnech pravidelného používání pleť působí rozjasněně a méně unaveně3. Aplikujte jej denně na vyčištěnou pleť.

Garnier textilní maska s vitaminem C pro rozjasnění pleti

Textilní krémová maska s vitamínem C obsahuje množství jedné lahvičky séra naplněného aktivními látkami vitaminu C a kyseliny hyaluronové pro okamžité rozjasnění a hydratování pleti. Naneste masku na čistou pleť, nechtě jí působit po dobu 15 minut. Po sundání budete mít hydratovanou, sjednocenější, jasnější pleť, která bude působit hladším dojmem na dotek.

Doporučená prodejní cena:  

Garnier rozjasňující micelární voda s vitaminem C 209,90 CZK/7,99 €** 

Garnier čisticí gel s vitaminem C 104,90 CZK/4,29 €** 

Garnier denní péče s vitaminem C 169,90 CZK/6,79 €** 

Garnier textilní maska s vitaminem C pro rozjasnění pleti 54,90 CZK/2,69 €** 

** Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.