WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Nová podzimní kolekce značky Bessie London

Značka Bessie London vznikla v srdci londýnské čtvrti Shoreditch. První kousky se prodávaly na proslulé akci Columbia Road Flower Market. Jedinečná atmosféra tohoto místa zůstává v tvorbě Bessie dodnes. Umělecké bohémství prostupuje každou kabelkou i peněženkou a dělá z ní výborný doplněk pro moderní ženu. A jaké je tajemství úspěchu? Jednoduché – mít v malíku úplné základy. Kvalitní materiály, prvotřídní zpracování a in-house design, díky kterému v každém modelu najdete vždy kousek Londýna.

Kabelka Bessie London Ina Exclusive

Velká kabelka Bessie London Ina Exclusive má na přední straně logo značky. Všechny kovové detaily jsou ve zlatém provedení a na části kabelky je imitace hadí kůže. Kabelka má uvnitř kapsu na zip a kapsy na drobnosti.

Kabelka LYDC London Malia Exclusive

Velká kabelka LYDC London Malia Exclusive s ozdobným kováním po stranách. Na přední straně se nachází logo značky. Všechny kovové detaily jsou ve stříbrném provedení. Kabelka má odnímatelnou kapsu na zip, kterou lze využít jako psaníčko. Kabelka je z pevného materiálu a hodí se pro každou příležitost.

Batoh Bessie London Wick Exclusive

Batoh Bessie London Wick Exclusive má semišovou klopu. Na přední straně je ozdobné logo značky a všechny kovové detaily jsou ve zlatém provedení. Výška ucha je 7 cm. Uvnitř batohu kapsa na zip a kapsy na drobnosti. Doporučujeme ho na menší procházku po městě. Je k sehnání ve více barevných variantách.

Tip redakce

Nás naprosto uchvátila malá kabelka Bessie London Lila Exclusive. Která má zlatý kovový řetízek a dominantou kabelky je semišová struktura. Je ideální do divadla či na schůzku s kamarádkou. Nabízí se v několika barevných variantách.

Více produktů naleznete na www.londonstore.cz.