WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Řasenka PRO XXL LIFT pro efekt profesionálně natočených řas od L’Oréal Paris

L’Oréal Paris představuje inovativní dvoufázovou řasenku PRO XXL Lift pro okamžité natočení a nadzvednutí řas jako ze salonu.

Toužíte po natočených, hustých a nadzvednutých řasách jako od profesionála? Díky nové řasence PRO XXL Lift si je můžete vykouzlit během okamžiku samy v pohodlí domova. Tato nová oboustranná řasenka je jako první inspirovaná salónními procedurami a pečlivě vyvinuta vědci tak, aby vašim řasám přinesla tu nejlepší péči a dechberoucí efekt. Je to první řasenka, která nahradí salónní proceduru liftingu řas.

Pocit krásných a výrazných řas jako po liftingu si vychutnáte díky unikátnímu složení a technologii dvojitého kartáčku. Vůbec přitom nezáleží, jak moc jsou vaše řasy rovné – stačí dva jednoduché kroky a můžete si okamžitě užívat intenzivně natočené a nadzvednuté husté řasy, a to až po dobu celých 24 hodin.

Krok 1 – Zvětšený objem řas. Krok 2 – Nadzvednuté a natočené řasy.

Řasy mají až 17x větší objem a jsou o 20 stupňů více natočené. *

79 % žen by řasenku PRO XXL Lift upřednostnilo před salonním natočením řas. * *

Inovativní složení řasenky PRO XXL Lift obohacené o biotin a keratin navíc řasy nezatěžuje, nevytváří na nich žádné nepříjemné žmolky a nedochází ani k problémům s obtiskováním a rozmazáváním.

Natočení, prodloužení nebo zahuštění – jaký efekt vyzkoušíte dnes?

Datum uvedení:  říjen 2022 

Doporučená prodejní cena:?? 

PRO XXL Lift Mascara: 389,90 Kč / 15,49 €*** 

***?Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.? 

Zdroj foto: L’Oréal Paris