WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Snad se dočkáme babího léta | Editorial

Přeji všem krásný začátek září. Zatím to sice za oknem tak nevypadá, ale já stále věřím, že se dočkáme i letos krásného babího léta. A mezitím, než nám sluníčko ještě ukáže svoje letošní poslední hřejivé paprsky, podíváme se, na co se můžete na našem portálu WOMENHOUSE.cz v nejbližší době těšit.

Soutěže a testování nových produktů

Máme pro vás připraveno opravdu velké množství soutěží, takže nás rozhodně sledujte a soutěžte s námi každý týden o hodnotné ceny. Určitě nebudete litovat. Tento týden například můžete vyhrát nádherné prémiové hodinky Armodd Candywatch v hodnotě 2.590 Kč od společnosti Smartomat.


Prémiové hodinky Armodd Candywatch od společnosti Smartomat

Připravenou máme i spoustu produktů na testování, jež naše redaktorky už zkouší na vlastní kůži, abychom vám přinesli co nejobjektivnější hodnocení těchto produktů. Z aktuálně testovaných výrobků se můžete těšit na značku VENIRA, od níž zkoušíme tablety, oleje i séra. V našem testování nebude chybět ani několik druhů masek, které jsou z bohaté nabídky Drogerie DM.

Jak se zbavit stresu a shodit přebytečná kila

Poradíme vám, jak se zbavit každodenního stresu díky návštěvám lekcí jógypole dance i baletu a ubrat nějaká ta přebytečná kila při chůzi a tanci. A nezapomeneme ani na vhodné a cenově dostupné potraviny, které bychom měli zařadit do našeho jídelníčku.

Luxusní plážový outfit z e-shopu BeachSwan.cz

Rozhovor s majitelkou e-shopu BeachSwan.cz

Po prázdninách spouštíme nově i audio podcasty. Jako první přineseme kratičký rozhovor s Lucií Procházkovou, majitelkou e-shopu BeachSwan.cz, a doporučíme vám, co vybrat k plavkám na vaši podzimní dovolenou v exotické destinaci.

Prague Coffee Festival se koná ve dnech 12 – 13. října

Připravujeme hodnocení kaváren i kávy

A na závěr bych chtěl zmínit, že připravujeme seriál článků na téma hodnocení kaváren a kávy, který potěší zejména milovnice tohoto „božského“ nápoje. Ochutnávat a testovat kávu budeme i v rámci blížícího se Prague Coffee Festivalu 2019.

Tak nás dál sledujte, abyste o tyto informace nepřišli.

Krásné a příjemné babí léto vám všem.

Mikolášek Ivo – šéfredaktor