WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Faith in Nature – nová řada s vůní grepu a pomeranče

Hýčkejte své vlasy pomocí šamponu a kondicionéru s osvěžující citrusovou vůni, kterou mu dodávají přírodní silice pomeranče a grapefruitu. Přírodní šampon i kondicionér napomáhají vzpružit a oživit vlasy. Jsou vhodné především pro normální až mastné vlasy. Usnadňují rozčesávání vlasů, dodávají vlasům výživu, hebkost a lesk. Zároveň jim navrací jejich přirozený ochranný film a chrání je před nepříznivými vlivy. Grep a pomeranč pečuje o vlasy, které dokonale vlasy vzpruží a zanechá je příjemně provoněné.

Každý z šamponů, kondicionérů a sprchových gelů je vyvinut tak, aby svému uživateli přinesl jedinečné benefity a je vytvořen přímo pro konkrétní typ vlasů a pokožky. Řada přírodních šamponů a sprchových gelů Faith in Nature, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny vlasové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Drtivá většina výrobků vlasové péče obsahuje důležité oleje a esenciální oleje v BIO kvalitě.

Produkty Faith in Nature:

  • přírodní sprchový gel s výtažky grepu a pomeranče
  • přírodní šampon s výtažky grepu a pomeranče
  • přírodní kondicionér s výtažky grepu a pomeranče

Osvěžující ovocné produkty – šampon a kondicionér pro normální až mastné vlasy, k tomu sprchový gel obsahují směs grapefruitů a pomerančů, které vynikají čistícími schopnostmi. Dále obsahují květinové výtažky, oleje z citrusů, glycerín a vitamín E, složky, které oživí a posílí vlasy a vlasovou pokožku a krásně provoní celé tělo.

Vyrobeno v Anglii.

Množství 400ml, cena produktů 199,- Kč.

Výrobky zakoupíte na BioDrogerie.cz a www.tetadrogerie.cz.