WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Léto je tady: Lush přichází s novou kolekcí!

Máme pro vás výběr letních produktů, ať jste, kde jste, ať děláte, co děláte a ať máte jakékoli preference. Vyberte si deodorant, tělový sprej, šampuk, chladivý krém nebo zubní tabletky!

Všechny produkty najdete na e-shopu cz.lush.com.

Šampuk Seanik

Seanik

Šampuk, 280 Kč/ks

Šampuk s mořskou řasou, mořskou solí a citrony dodá vlasům lesk, objem a povznášející letní vůni. Jeho tajemství spočívá v kombinaci gelu z puchratky kadeřavé (bujné červené mořské řasy), na protein bohaté japonské řasy nori a jemné mořské soli, které se postarají o vyživené, hebké a krásné vlásky.

Šampuk Montalbano

Montalbano

Šampuk, 280 Kč/ks

Citrusový šampon co zajistí parádní lesk. Zelené olivy vlasy posilují, zatímco čisticí rozmarýnová absolue, silice ze sicilských citronů a čerstvá citronová šťáva rozzáří vaše vlasy od kořínků ke konečkům.

Pudrový deodorant Dirty

Dirty

Pudrový deodorant, 215 Kč/ks

Stačí rychlá aplikace tohoto pudrového deodorantu s mocnou bylinnou směsí se spoustou máty a budete svěží jako květinka. Naneste trochu pudru do podpaží, nadechněte se té svěží vůně
a užívejte si pocit pohodlí, sucha a čistoty.

Tělový sprej Sakura

Sakura

Tělový sprej, 900 Kč/ks

Svezte se na jarním vánku provoněném třešňovým květem a povznášejícím pugétem mimózy absolue a pomerančového květu.

Popis vůně: Tato vůně je inspirovaná rozkvetlými sakurami a osvěžující sicilské citrony se v ní proplétají s květinovými tóny absolue z jasmínu, mimózy a pome­rančového květu, aby vnesly do vašeho dne trochu jarního elánu.

Dream Cream, samo-konzervační

Tělový krém, 600 Kč/ks

Hebčí než obláčky a jemný jako deštík z ovesného mléka, tenhle snový, bylinkově delikátní krém má konsistenci hebkého chladivého hedvábí. Lehká, chladivá, zklidňující a snadno vstřebatelná směs tišicího heřmánku, extra panenského bio olivového oleje a krémového fair trade kakaového másla pro rychlé zklidnění, zvláčnění a hydrataci. 

Taky milujete produkty Lush? Seženete je v kamenných prodejnách a na e-shopu.