WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Jděte do naha!

Představujeme sedm oblíbených sprchových gelů v nahaté verzi od značky LUSH.

Voňaví a zábavní, tihle naháči vám rozhodně zvednou náladu.
Sedm oblíbených sprchových gelů, od teď v tuhé verzi, právě dorazily a budou vám k dispozici exkluzivně online.

Nahaté sprchové gely fungují stejně jako jejich tekuté protějšky a obejdou se přitom bez obalu. Na první pohled vám mohou připomenout některá z mýdel, která jste si během let oblíbili, ale nahaté sprchové gely neobsahují mýdlovou bázi. Místo toho mají většinu ingrediencí podobnou jako tekuté sprchové gely, a to dokonce v dvojité koncentraci. To zní výhodně, no ne?

Sleepy

Toužíte po něžné péči, která se postará o vaši pokožku a odnese vás do říše snů? Tento levandulový zázrak odhodil všechny zbytečné obaly a šel do naha. Zahalte se do lahodně levandulových mydlinek a nechte se ukolébat serenádou z tišících extraktů z ovesných vloček a levandule. Obláček z konejšivé tonky absolue a silice z ylang ylang vás odnese do země odpočinku a pomůže vám odpoutat se od každodenního roje vířících myšlenek.

Honey I Washed The Kids

Nechte se unést na sladké vlně! Tato kombinace zvláčňujícího medu, lotosového květu a lilie tygrované promění vaši sprchu v dokonale sladký medový deštík. Bergamot dodá celému zážitku šťavnaté osvěžení a brazilský pomeranč se postará o zářivě lesklou pokožku. Naše matička země je konečně ušetřena! S tímto bezobalovým krasavcem plného silice z brazilského pomeranče a výživného medu se můžete rozloučit se zbytečnými plasty. Zahalte se do medového pláště a vychutnejte si svou vlastní průtrž sladkého osvěžení.

The Olive Branch

Užijte si během sprchování oázu ticha a klidu a pojďte do naha s tímto bezobalovým sprchovým gelem. Osvěžující citrusy vám nabídnou konejšivé obětí, které rozjasní pokožku a zahřejí vás na těle i na duši. Jemný nálev z vinného listu a čerstvá šťáva z mandarinek přinesou vaší pokožce jedinečné zklidnění, zatímco za studena lisovaný olivový olej ji krásně regeneruje. Tato jedinečná ingredience je opravdu příslovečnou olivovou ratolestí – získáváme ji od palestinsko-izraelského ženského družstva Sindyanna v Galileji.

Dirty Springwash

Pojďte do naha a ponořte se s tímto bezobalovým sprchovým gelem do horského pramene. Zhluboka se nadechněte, vychutnejte si chladivý efekt mentolových krystalků se silicí z máty klasnaté a svezte se na osvěžující vlně jemné mořské soli. Vstupte do čistého světa, ve kterém jsou plastové obaly předmětem z minulosti.

Výrobky seženete exkluzivně na www.lush.cz.

Tip redakce

Minulý týden se otevřela nová předělaná prodejna v Nákupním centru Palladium. Je prostornější, naleznete v ní spoustu produktů a na shánění vánočních dárku je jako dělaná.