WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Víte, co je to bloková kuchyně a jaké má výhody?

Čeká vás v brzké době rekonstrukce a stále nevíte, jak si poradit s malým prostorem v kuchyni? Řešení může skrývat právě bloková kuchyně, která je pro tyto účely skvělou volbou. Mimo to má celou řadu výhod, o nichž vám povíme v dnešním článku.

Optimální využití prostoru

Každá žena, co někdy musela hospodařit v miniaturní kuchyňce, ví, že je zapotřebí efektivně využívat každý centimetr místa. Díky blokové neboli sektorové kuchyni získáte efektivní rozdělení prostoru do tří pracovních zón, což vám značně usnadní přípravu pokrmů i pohyb v interiéru celkově. Tato kuchyně je totiž jakási skládačka tvořená skříňkami a zásuvkami, které lze mezi sebou volně kombinovat podle vašich osobních preferencí. Celý systém poněkud připomíná kuchyně na míru, avšak je značně finančně dostupnější. 

Je-li bloková kuchyně navržena opravdu chytře, dokáže poskytnout maximum úložného prostoru, jež byste u jiných typů linek hledali jen marně. Je velmi důležité, aby bylo během přípravy pokrmů všechno po ruce a člověk nemusel neustále běhat tam a zpět. Jedná se o skvělou volbu hlavně do panelákových bytů, kde malá kuchyně tvoří jakýsi standard, avšak mimo to ji lze nainstalovat prakticky kamkoliv.

Rychlé a elegantní řešení

Další velkou výhodou tohoto typu kuchyně je rozhodně její rychlá a snadná montáž. Pokud nechcete, aby vám několik dní po bytě pobíhali řemeslníci, víte, na co máte vsadit. Jelikož je pro celou řadu žen důležitá i vizuální stránka interiéru, tak vás jistě potěší fakt, že není problém si vybírat z nepřeberného množství stylů a barev. Rychle a za málo peněz tak můžete proměnit vaši starou kuchyň v něco nového a elegantního, kde se budete cítit skvěle.

Pokud vás zajímá, jaká společnost se touto problematikou zabývá, rozhodně mrkněte na Okay.cz. Jednak zde máte opravdu z čeho vybírat a navíc se jedná o produkty ve velice vysoké kvalitě. Je přeci důležité, aby vám kuchyně perfektně sloužila dlouhá léta.

Zdroj foto: Okay.cz