WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Začněte čistit pleť správně

Čištění pleti je jedna z nejdůležitějších činností, na kterou bychom neměli zapomínat ani ji odbývat. Ne každá z nás ví, že pleť bychom měli čistit dvakrát denně, ráno i večer. Pouze večer nestačí, přes noc pleť dýchá, potí se a vylučuje nečistoty, které přes den nasbírala. Byla by velká chyba ranní čištění odbýt.

Pokud si to chceme zjednodušit a zefektivnit, výborné řešení nabízí čistící kartáček od značky Mary Kay. Systém péče o pleť Skinvigorate Sonic™ využívá pro dosažení efektivnější každodenní péče o pleť chytrou sonickou technologii. Čisticí systém má nové vylepšené vlastnosti, a navíc si k němu můžete dokoupit doplňkovou masážní hlavici, která vám zaručí skvělé výsledky.

Jen 60 vteřin PRO NEPŘEKONATELNOU ČISTOTU

Skinvigorate Sonic™ Čisticí kartáček odstraňuje až čtyřikrát více nečistot, mastnoty, make-upu a usazenin než běžné čištění pleti. S 20 000 mikroštětinkami a schopností rotovat až 200krát za minutu poskytuje tento přístroj neuvěřitelně rychlé vibrace a hloubkové čištění, které jemně odstraňuje nečistoty z ucpaných pórů. Připravuje pleť na další kroky, čistí pleť před použitím výživných sér a hydratačních krémů a umožňuje jim tak zesílit své působení.

Jak ho použít

Naneste svůj oblíbený čisticí přípravek na navlhčenou tvář, zapněte přístroj a použijte kartáček s čisticí hlavicí podle návodu. Opláchněte si tvář a osušte. Poté opláchněte vodou také čisticí hlavici.

Používejte 60 vteřin dvakrát denně.

Použijte s vhodnými produkty

TimeWise® Age Minimize 3D™ Čisticí krém / gel 4 v 1

Tento multifunkční čisticí krém / gel odstraňuje nečistoty způsobující zašedlý nádech pleti. Po ošetření je pleť čistá, zbavená starých buněk a více rozjasněná. Zlepšuje přirozený, mladistvý vzhled a připravuje pleť pro blahodárné působení dalšího kroku v rámci péče o pleť.  

TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Čisticí pěnivý krém

Obsahuje výživnou luxusní recepturu, která jemně odstraní nečistoty zmatňující pleť, přičemž ji zanechává oživenou a hydratovanou. Bohatá pěna důkladně čistí a obnovuje strukturu pleti, takže póry jsou méně nápadné. 

SKINVIGORATE SONIC™ MASÁŽNÍ HLAVICE NA OBLIČEJ

Nasazuje se na Skinvigorate Sonic™ Čistící kartáček
Přístroj provádí více než 24 000 mikromasážních pohybů. Po úplném nabití lze používat až třicet dní.

Sonicky poháněná masážní hlavice má blahodárné účinky proti stárnutí pleti.
Systém péče o pleť Skinvigorate Sonic™ společně s masážní hlavicí, která zesílí účinky pleťového séra. Jak je známo, masáž podporuje mikrocirkulaci, dodává pleti kyslík a vyživuje ji. S každodenní masáží s pomocí séra se pleť na krku a tváři vypne, vyhladí se jemné vrásky a pleť vypadá mladší a zářivější.

Relaxace napjaté pleti

Věděli jste, že vaše tvář má celkem 43 svalů a dokáže s jejich pomocí vytvořit více než 20 různých výrazů? To je přinejmenším 43 důvodů, proč by měli zákazníci masážní hlavici kombinovat se svým oblíbeným pleťovým sérem a dodat tak své tváři speciální péči.

Návod k použití

Naneste své oblíbené sérum na tvář a krk. Poté použijte masážní hlavici, díky které se sérum lépe vstřebá a uvolní obličejové svaly. Jakmile se zařízení po 60 vteřinách automaticky vypne, spusťte jej znovu a nechte pracovat ještě další minutu. Po použití omyjte masážní hlavici teplou vodou a pořádně osušte.

Dokonalá séra

TimeWise® Regenerační sérum+C

Pomáhá urychlit tvorbu nového kolagenu, rozzáří, obnoví a oživí vzhled pleti. Vhodné pro všechny typy pleti.

TimeWise® Sérum pro sjednocení tónu pleti

Výrazně vyrovnává tón pleti a bylo klinicky prokázáno, že významně zvyšuje její jas.

TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Intenzivní liftingové sérum

Intenzivní liftingové sérum, naše nejpřesnější a nejúčinnější sérum vůbec. Přesné, díky své inovativní, cílené ochraně trojúhelníku mládí.

Více na www.marykay.cz.