WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Blíží se Den matek: Připravte se s voňavou kolekcí Lush

Jak lépe vyjádřit své díky, než 100% veganskými voňavými dárečky, nabízejícími vše pro dokonalé rozmazlování – od kořeněných koupelí přes péči o pleť i vlasy po krásné balíčky v recyklovaných a znovupoužitelných dárkových obalech.

Vzhledem k vládnímu nařízení je kolekcek dostání na e-shopu cz.lush.com!

Mamma Mia

Sprchový peeling 425 Kč

Dejte šanci náruči blahodárných růžových ingrediencí v tomto vydatném sprchovém peelingu pro rozjasněnou a hebkou pokožku. Osvěžující růžový grapefruit, očistný růžový jíl a exfoliační himalájská kamenná sůl s jemnou mořskou solí se spojily, aby vám dopřály báječnou očistu, vyleštění a oslňující zář. Dokonalost dovršuje špetka vanilky a růžového dřeva, abyste i krásně voněli. Kdo by odolal?

Ginger

Bezobalový sprchový gel 440 Kč/ks

Než se vydáte protančit noc a oddat se foxtrotu, salse, polce a na závěr moonwalku, skočte donaha a okořeňte si život sprchou s tímto červeným třpytivým nahatým sprchovým gelem. Až vylezete ze sprchy po stimulační očistě se zázvorovou silicí a odvarem z čerstvého kořene zázvoru, budete zářit zevnitř i navenek.

Baby’s Bum

Bezobalový čistící olej na pleť 300 Kč/ks

Chcete mít tvářičky jako dětskou prdélku? Čistěte je za pomoci avokádového másla a kokosového oleje v tomhle něžném čistítku pro rozjasnění a tonizaci.

Madame President

Koupelová bomba 175 Kč/ks

Je po kampani – vyhrála jste s přehledem. Jmenujte svou vládu sestavenou z profesionálů v oboru relaxace a očisty těla i mysli. Petitgrainová a grapefuitová silice vás pomůže udržet v klidu, když se blíží termín. Odpočívejte s vědomím, že vše běží tak, jak má. Hodně štěstí, paní prezidentko!

Výrobky seženete v e-shopu www.lush.cz.