WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Galvanizace pleti: Jak zakročit proti akné a vráskám?

Co je galvanizace a jak vlastně funguje?

Znáte pojem galvanizace, ale nevíte přesně co znamená? Pojďme si stručně vysvětlit tajemný princip galvanizace.

Začneme trochu technicky. Galvanizace využívá nízké napětí elektrického proudu, které bylo speciálně navrženo pro kosmetické účely a estetické zákroky. Při galvanickém ošetření pleti prochází do pokožky stejnosměrný proud, který stimuluje kožní buňky.

Kosmetické přípravky se navíc díky galvanizaci lépe vstřebávají do pleti. Procházejí hluboko do vrstvy dermis, kde je produkován kolagen a elastin. Galvanizace tak pomáhá vyživovat pokožku zevnitř. Zlepšuje úroveň hydratace a krevní oběh v obličeji, díky čemuž se pleť stává vyživenější a mnohem zářivější!

Galvanická žehlička na doma: Proč patří mezi anti age trendy

Začala jste s nelibostí pozorovat jemné vrásky a linky, které se vplížily do vaší tváře již kolem třicátého roku života? Se současnou úrovní stresu a nepříznivými faktory z ovzduší naše pleť bohužel stárne předčasně. Tady vám může pomoci právě galvanický proud: pořízením galvanické žehličky tomu učiníte přítrž.

Pokud již delší dobu marně kupujete nejdražší krémy proti vráskám, ale výsledky se stále nikde neprojevují, nezoufejte. Ani v této fázi není na galvanizaci pozdě. Z redakčních zkušeností a recenzí víme, že galvanická špachtle RECLAR pomáhá i ženám nad 65 let.

Galvanizace pomůže i proti akné

Galvanická žehlička slouží nejen jako prevence akné, ale dokáže napravit poškozené tkáně a urychluje proces hojení pokožky. Pomůže vám zbavit se nepříjemných a nevzhledných pupínků, které umějí tolik potrápit.

Příklad účinků galvanizace, ve spojení s modrým světlem, popsala v ověřené recenzi i spokojená zákaznice paní Monika Mrlinová…

„Koupila jsem si RECLAR především proto, že se mi začalo objevovat akné v obličeji. Jednalo se o hluboké bolestivé boule, které nevypadaly vůbec dobře. Peeler mi samozřejmě nepomohl ze dne na den, ale pravidelným používáním ráno i večer jsem se do dvou měsíců pupínků zbavila…“

Chcete vědět více o účincích peeleru? Podívejte se na videoreference zde v odkazu: https://reclar.cz/video-reference/