WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Giorgio Armani – limitovaná kolekce HOLIDAY 2019

Giorgio Armani pro letošní vánoční období přináší okouzlující slavnostní zážitek v podobě limitované kolekce HOLIDAY 2019, která vyzdvihne některé z našich legendárních vůní, make-upu a barev na rty.

Kolekce HOLIDAY 2019 zachycuje veškerou radost svátečního období a opírá se o povznášející slavnostní styl. Okouzlující univerzum kolekce zahrnuje jasný geometrický styl popartové ikonografie v uhrančivě rudých a zlatých krabičkách a obalech.

LIP MAESTRO

Sametově matná barva na rty se zlatými částečkami.

Pro vánoční období 2019 představujeme legendární LIP MAESTRO v šesti okouzlujících odstínech v limitované edici. Všechny obsahují jemné zlatavé částečky.

Tyto jemně třpytivé matné barvy v exkluzivních odstínech béžové, hnědé a červené vytvářejí intenzivně krásný look. Obaly, taktéž v limitovaných edicích, mají uzávěry v rudém odstínu z kolekce HOLIDAY 2019 a překvapí třpytivým zlatavým efektem a zlatým monogramem Giorgio Armani.

#103G

#209G

#400G

#405G

#526G

#527G

Barvy LIP MAESTRO se zrodily v zákulisí módních přehlídek a kombinují průsvitný gel s čistými pigmenty. Výsledkem je revoluční barva na rty s jasným, intenzivně matným finišem a jemnou sametovou texturou.

LIP MAGNET

Matná zlatavá barva na rty s efektem druhé kůže.

Šestice třpytivých odstínů LIP MAGNET v limitované edici HOLIDAY 2019 zahrnuje švestkovou, hnědou, červenou, růžovou a čistou perleťovou.

Odstíny jsou na první pohled matné, obsahují ale jemné zlatavé částice, které dají vašim rtům slavnostní zář. Odstíny LIP MAGNET v limitované edici nabízíme s třpytivým zlatorudým uzávěrem a lesklým zlatým monogramem Giorgio Armani na hrdle.

#101G

#200G

#400G

#516G

#517G

#607G

LIP MAGNET slibuje vysoce matný finiš a efekt druhé kůže, o které na rtech prakticky nebudete ani vědět. Emulze „vody v oleji“ míchá jemné olejíčky, pigmenty a vodu a zaručuje zářivě matný povrch. Po aplikaci se voda odpaří a dochází k fúzi olejů a pigmentů. Tím vzniká závoj vysoce koncentrované barvy.

S? PASSIONE

Eau de parfum Holiday 2019.

S? PASSIONE EAU DE PARFUM HOLIDAY 2019 se představuje v energické skleněné lahvičce S? PASSIONE s vnitřní červenou lakovanou vrstvou. K příležitosti edice HOLIDAY 2019 jsme ji ozdobili grafickým motivem zlaté hvězdičky.

Charakteristické tóny S?, černorybízový nektar Jungle Essence™, se pojí s jiskřivou hruškou, absolutem z růže a jasmínu, dřevitou vanilkou a cedrovým dřevem. S? PASSIONE EAU DE PARFUM je ovocnou květinou vůní, která osvobozuje vášeň ženy S?. Intenzivní a nekompromisní S? PASSIONE jsme věnovali ženám, které se nebojí říct „ano“.

Doporučená cena:

Lip Maestro 1 000 CZK/ 38 EUR

Lip Magnet 1 060 CZK/ 40 EUR

S? Passione 2 410 CZK/ 93 EUR