WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Lush Perfume Library zavítala i k nám: Kolekce parfémů z Florencie

Benvenuti! Od dnešního dne najdete v e-shopu limitovanou edici parfémů vytvořených pro parfémový obchod ve Florencii. Kolekce čerpá inspiraci z průkopnického uměleckého obrození renesance, využívá rostlinné ingredience používané mezi 14. a 17. stoletím a zahalí vás vůní historie, do které se jistě zamilujete. 

„Když jsem vytvářela tuto kolekci pro náš parfémový obchod ve Florencii, chtěla jsem, aby se každá ingredience do parfému hodila. Všechny vycházejí z historických témat. Je to moje moderní interpretace renesančního parlamentářství za pomoci nejkvalitnějších dostupných esenciálních olejů.“Emma Dick, Lush Parfémář


1200 Kč – 30ml

Confetti

Romance provoněná růžemi. Okouzlující květinový parfém, do kterého se zamilujete. Delikátní absolue z listů violky spolu se smyslnou růží něžně rozkvetou, a pak silice ze santalového dřeva odemkne závěrečnou kapitolu – nekonečnou lásku a klid.


2600 Kč– 30ml?

Sappho2

Políbila vás můza? Hořkosladká a osudová. Óda na pozoruhodnou básnířku, desátou múzu, co očaruje vaše smysly. Klasická vůně kosatce se proplétá se svůdným jasmínem v objetí plné hluboké touhy.


900 Kč – 30ml?

Fresh As

Vítejte do divočiny. Díky povzbuzující absolue z jedle balzámové a kapce benzoové pryskyřice se budete cítit svěží jako nikdy. Oživující vůně jehličnanů se pojí se silicí z aksamitníku v osvěžující obláček, který vás obklopí vůní přírody. Jestli nějaký parfém dokáže vystihnout svěžest lesa, praskání větviček pod nohama a hřejivost pohodlné šály, pak je to tento. 


1200 Kč – 30ml?

Frangipani

Vznešená směs se sladkou plumérií vzkřísí a nabudí vaše kreativní já. Parfém inspirovaný nespoutaným sladkým a kořeněným parfémem určeným k provonění rukavic, původně vytvořeným římským šlechticem, markýzem z Frangipani. Esenciální oleje ze santalového dřeva a lahodných mandlí se proplétají květinovými tóny plumérie v opojný závoj završený neodolatelným kouřovým guajakovým dřevem.

Víte jak se takový parfém Lush vyrábí? Podívejte se na www.lush.cz.