WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Soutěž o balíček produktů Olis

Tři z vás mají možnost vyhrát dárkový balíček od firmy Olis.

Firma se zaměřuje na dovoz, toho nejlepšího, co Řecko nabízí. A to je především kvalitní olivový extra panenský olej, výborné olivy a spoustu řeckých delikates.

Soutěžní otázka:

Jaký nadační fond můžete podpořit koupí vybraných produktů z e-shopu Olis?

a) Nadační fond Emil

b) Nadační fond Andělka

c) Nadační fond Kamila

Nápovědu naleznete na www.shop.oliscz.eu.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: WOMENHOUSE – Olis. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 150, 250, 400, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 4. 11. – 10. 11. 2019

Soutěž již byla ukončena a výherci byli kontaktováni e-mailem.

Červené polosladké víno Imiglykos 0,75 l

Imiglykos znamená v řečtině „polosladké“ víno a pro jeho oblíbenost na něho narazíte po celém Řecku. Je klasické řecké víno a náleží k nejdůležitějším řeckým domácím specialitám.

Má hlubokou, zářivě rubínově červenou barvu. Aroma je bohaté, s intenzivním nádechem červených bobulí a s lehkým nádechem vanilky, hřebíčku, rybízu a skořice. Má osvěžující, jemně kyselou chuť, silnou strukturu a ovocnou dochuť. Výborně se hodí k ovoci, zmrzlině a dezertům. Je možné je servírovat také samostatně nebo jako aperitiv.

Ideální teplota pro servírování: 10-12° C (k teplým jídlům)/7° C (jako aperitiv nebo digestiv).

Zelené olivy Chalkidikis 250 g

Olivy se naštěstí pomalu dostávají ze Středomoří i do českých kuchyní. Říká se, že se k nim člověk musí projíst, málokomu chutnají hned napoprvé. Snaha a trénink se ale rozhodně vyplatí. Olivy totiž obsahují velké množství tělu prospěšných látek a málo kalorií. Olivy, černé i zelené, jsou bohatým zdrojem vlákniny, sodíku, draslíku či železa a jódu, které tělo nutně potřebuje. Dále obsahují antioxidanty, zdravé tuky a jen velice málo kalorií, přičemž zelené olivy jsou dietnější než černé.

Černé či zelené, oliv snězte alespoň sedm denně, doporučují odborníci. Olivy totiž obsahují významné antioxidanty a další tělu prospěšné látky. A navíc nijak nenaruší vaši dietu, neobsahují totiž nijak závratné množství kalorií.

Extra panenský olivový olej OLIS 0,25 l

Olivový olej je od pradávna nazývaný také jako tekutý zázrak a je jednou z nejzdravějších surovin na světě, právě pro své unikátní složení a vliv na lidský organismus. Obsahuje totiž velké množství mono-nenasycených kyselin a vitaminu E. Pro středomořskou kuchyni je olivový olej jednou ze základních surovin a v našich končinách se již také stal nedílnou součástí kuchyňských pokrmů. Tento olej se vyrábí pouze mechanickým postupem a vyznačuje se výraznou olivovou chutí a vůní.  

Hořká čokoláda  70% s řeckými pistáciemi Alexandros 90g

Ručně vyráběná hořká čokoláda nejvyšší kvality s obsahem 70% kakaa – bohatá tmavá čokoláda plná lahodných křupavých řeckých pistácií. Jedná se o čokolády značky Alexandros – tato firma se nachází v Athénách. Na své čokoládové výrobky si společnost vybírá ty nejlepší suroviny z celého světa.

Halva čokoládová 40g

Řecká sezamová chalva se vyrábí podle tradičních receptur z rozemletých sezamových semínek (tachini).
Podává se nakrájená na plátky, někdy mírně pokapaná citrónem a posypaná mletou skořicí. Vynikne tak její typická oříšková chuť. Je také vynikající se zmrzlinou a drobným ovocem. Řekové se často po obědě neobejdou bez zapečené chalvy. Plátek chalvy se zabalí do alobalu a nechá 10min v troubě rozpéct a zkaramelizovat.

Olivové mýdlo se skořicí 100g

100% přírodní olivové mýdlo na tělo, pleť i vlasy. Ideální pro citlivou, suchou i mastnou pokožku.  Olivové mýdlo se skořicí je vhodné pro citlivou pleť se sklonem k ekzémům. Je ideální jak na ruce, tělo i vlasy a může být použito i pro děti.

Olis CZ

Řekli jsme si, proč si toto dopřávat jen o dovolené, jednou za rok a proč to nenabídnout i svým zákazníkům. A tehdy přišla ta myšlenka, najít v Řecku dodavatele těchto kvalitních potravin a přivézt je nejen na náš stůl. 

Víme, kolik úsilí a času stojí vyrobit kvalitní olivový olej bez příměsí anebo dokonce ze směsi několika druhů olejů, které se bohužel v našich supermarketech často objevují pod názvem 100% olivový olej. Proto jsme rádi, že právě naše firma vám může nabídnout vysokou kvalitu zboží, které Řecko nabízí. Ať už je to koření, kosmetika, olivy či olivový olej. Každý z těchto produktů je vyvážený silou řeckého slunce a s tím je spojen blahodárný vliv těchto produktů na lidský organismus. A právě řekové se pyšní dlouhověkostí díky zdravému a kvalitnímu olivovému oleji. My doufáme, že posoudíte kvalitu námi nabízeného zboží a tím oceníte naši snahu Vám dopřát to nejlepší co Řecko nabízí.

Tradiční řecké pokrmy a delikatesy zakoupíte na www.shop.oliscz.eu.