WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Sebevědomá a sexy každý den v měsíci

Je na čase vyvrátit předsudek, že během menstruace není možné cítit se přitažlivě. Nová řada menstruačních kalhotek české značky Bodylok jasně ukazuje, že i v období cyklu se může žena cítit sexy a sebevědomě. Bez ohledu na to, zda preferuje tanga, krajkové nebo sportovní střihy, Bodylok zaručí pohodlí každý den v měsíci.

Sebevědomá a sexy každý den v měsíci

Styl a bezpečí

TANGA 2.0. značky Bodylok (doporučená cena 499 Kč) se elegantně přizpůsobí každé postavě a vyzdvihnou ženské tvary. Díky složení z bambusu poskytnou pohodlí, ale také perfektně přilnou a lichotí postavě. Tyto kalhotky využívají unikátní třívrstvou a čtyřvrstvou absorpční vrstvu, což zajišťuje absolutní bezpečí. S absorpční schopností vnitřní membrány jsou ideální pro střední a slabou menstruaci. Jedná se o jediný model této značky, který nemá zadní membránu prodlouženou až na bedra. Vnitřní membrána má elegantní černou barvu, což přidává ještě více diskrétnosti.

Sebevědomá a sexy každý den v měsíci

Dokonalá ochrana a pohodlí

Díky revoluční technologii absorpční vrstvy není důvod k obavám. Absorpční membrána Nanolok zajišťuje maximální ochranu a bezpečí v každém okamžiku. Bambusová vlákna, použitá při výrobě kalhotek, jsou nejen mimořádně jemná k pokožce, ale také šetrná k životnímu prostředí a prodyšná. Materiál je příjemný na dotek a díky svým vynikajícím absorpčním vlastnostem ho ocení během svých dní každá žena.

Sebevědomá a sexy každý den v měsíci

Certifikované materiály

Kalhotky od českého výrobce Bodylok se vyrábějí z certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy kvality. Všichni dodavatelé disponují certifikáty OEKO-TEX a GOTS, což zaručuje nezávadnost materiálů. Veškerý vývoj, design produktů a strategické rozhodnutí pro perfektní fungování značky probíhá přímo v České republice. Prádlo je navrženo s patentovaným designem, který aktivně odvádí vlhkost, reguluje zápach, a je zároveň super-absorpční a odolný proti úniku. Kalhotky jsou navíc ultratenké, aby poskytovaly maximální pohodlí při nošení.

Sebevědomí každý den v měsíci

Každá žena si zaslouží cítit se sexy a sebevědomě, ať už je jakýkoli den v měsíci. Je čas přestat se skrývat a začít se cítit skvěle ve svém těle, i během menstruace. S menstruačními tangy Bodylok se každá žena může cítit báječně i během svého cyklu. Před prvním použitím je nutné prádlo nejprve vyprat, jen tak se aktivuje absorpční membrána.

Zdroj foto: Bodylok