WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Emirates přináší filmové oscarové trháky přímo na palubu letadla: Oppenheimer, Barbie a další

Během března si mohou cestující společnosti Emirates užít ty nejnovější filmové trháky z let 2023/2024, včetně oscarových nominací na nejlepší filmové snímky, a to díky palubnímu systému Emirates Ice, který představuje novou filmovou sekci s názvem „Award Winners“.

Emirates přináší filmové oscarové trháky přímo na palubu letadla: Oppenheimer, Barbie, Anomie Pádu či Minulé životy

Mezi březnovými novinkami nechybí oceňovaný snímek režiséra Christophera Nolana Oppenheimer s Cillianem Murphym v hlavní roli. Film je držitelem 7 cen BAFTA, 5 Zlatých glóbů, 8 cen Critics Choice a aktuálně se může pochlubit také 13 nominacemi na Oscara, který se bude předávat na slavnostním ceremoniálu 10. března v Los Angeles.

Emirates přináší filmové oscarové trháky přímo na palubu letadla: Oppenheimer, Barbie, Anomie Pádu či Minulé životy

Cestující s Emirates mohou nyní zhlédnout také vítěze Zlatého glóbu, western Martina Scorseseho Zabijáci rozkvetlého měsíce s Leonardem DiCapriem a Lily Gladstoneovou, který byl nominován na celou řadu cen, včetně 10 nominací na Oscara. Mezi dalšími filmy, které jsou nyní dostupné v palubním systému Ice, patří kritiky oceňované korejské romantické drama Minulé životy, napínavé francouzské právnické drama Anatomie pádu a kasovní trhák Barbie. Všechny zmíněné snímky jsou nominované na nejlepší film v rámci 96. ročníku udílení Oscarů.

Děti se na palubě letadla mohou těšit na animované filmy, jako je The Super Mario Bros. ve filmu, Spider-Man: Napříč paralelními světy nebo Mezi živly – dojemný snímek studia Pixar, který sleduje přírodní síly a jejich zásadní odlišnosti.

Pro příznivce akčních trháků je přichystáno sci-fi Stvořitel, thriller Pohřeb nebo životopisné drama BlackBerry, které popisuje vznik a zánik prvního chytrého telefonu na světě. Na své si přijdou také milovníci hudby, pro které je připraveno několik oceněných snímků, jako je dokument Little Richard: I Am Everything, Přízraky v Benátkách a Flora a syn. Palubní systém Ice nově uvádí také černou komedii To se mi snad zdá s Nicolasem Cagem v hlavní roli a snímek Priscilla – životopisné drama Sofie Coppoly o manželce Elvise Presleyho. V nabídce Emirates dále nechybí až 100 dokumentárních filmů, včetně brazilského dokumentu Portréty přízraků nebo amerického snímku After the Bite.

Emirates přináší filmové oscarové trháky přímo na palubu letadla: Oppenheimer, Barbie, Anomie Pádu či Minulé životy

Emirates Ice nabízí více než 6 500 kanálů s filmy, televizními pořady, hudbou, podcasty a dokonce i živé televizní vysílání, na kterém lze sledovat mezinárodní zprávy a sport. Z rozsáhlé nabídky více než 2 000 hollywoodských a mezinárodních filmů si zákazníci mohou užít všechny „klasiky“ i nejnovější „must-watch“ oceňované snímky.

Zdroj foto: Emirates