WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Jak na domácí bělení zubů?

Mít zoubky jako perličky už není nedostižný sen. Dnes máte spoustu možností, jak dodat bělostnou barvu svému chrupu, který je zažloutlý z jakýchkoli důvodů. Jde navíc o bezpečné procedury, které nijak neničí zubní sklovinu. A zvládnete to i sama doma.

Jak na domácí bělení zubů?

Jak vybělit zuby doma?

Nenadělila vám příroda bílé zuby? Ztratily zářící odstín, protože kouříte nebo pijete moc kávy? Ať už jde o jakýkoli důvod, lze s tím něco dělat. A nemusíte se bát, že se poruší přirozená ochrana zubů, jako tomu bylo dříve. Možností, jak na domácí bělení zubů, máte několik. Nejkomfortnější jsou klasické bělicí pasty, jež umí zbavit povrch skloviny pigmentace. Jedná se však o odstranění drobných nedostatků. Pokud potřebujete na zoubcích více zapracovat, zkuste novinky na trhu.

Jak na domácí bělení zubů?

Bělicí pásky, pero i pudr na zuby

Bělicí pásky stačí aplikovat každý den před spaním na vyčištěné zuby. Počkáte půl hodiny a za dva týdny už uvidíte parádní výsledek. Pásky vás nijak neomezují, v ústech nepřekáží ani nekloužou. Další alternativou je bělicí pero na zuby. To využijte, pokud potřebujete rychlý efekt bělení. Nebo se bude hodit každému, kdo má rozdílný odstín na pár zubech. S bělicím perem tento nedostatek komfortně srovnáte. Stačí před použitím opět vyčistit zuby, aplikujete bělicí gel, necháte působit a vypláchněte ústa vodou.

Jak na domácí bělení zubů?

Dlouhotrvající efekt na profesionální úrovni vám umožní sada na bělení zubů. Do formičky dle otisku vašich zubů nanesete bělicí gel a necháte působit. Některé sady jsou vybaveny speciálním světlem, jež proces umocní. Záleží pak na výrobci, co se týká doby působení. Některým sadám stačí pár desítek minut, pro intenzivní bělení necháte působit přes noc.

Opět se nebojte, není to nic, co by vám překáželo, jelikož jde skutečně o otisk vašich zubů, takže vám bude forma držet. Formou šetrného bělení zubů bez chemie je bělicí pudr na zuby, který se snadno nanáší jako klasická zubní pasta, protože reaguje s vodou.

Zdroj foto: Notino.cz, Pixabay.com