WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Lush představuje firemní dárečky!

Představujeme vám firemní dárečky pod taktovkou Lush!

Jak vám může Lush pomoci s těmi nejúžasnějšími, nejvoňavějšími, nejpromyšlenějšími a navíc udržitelnými dárky pro vaše zaměstnance a klienty?

Už jste vyčerpali všechny možnosti dárkových košů a dárkových poukazů a chcete najít nějaký osobní dárek, který příjemce skutečně potěší a dokáže mu, že vám na něm záleží?  Skutečnost, že ho právě hledáte u Lush, znamená, že jste na správném místě. S námi máte jistotu, že najdete dárek, kterým brnknete na tu správnou strunu.

Všechny produkty z této řady najdete na e-shopu a v kamenných obchodech.

Vytváření, navrhování a sestavování dárků Lush není vůbec hračka. Naši vynálezci tráví spoustu času vymýšlením a vytvářením výrobků, které evokují určité nálady a pocity a přinášejí mimořádné okamžiky, zatímco nákupčí tým se věnuje uplatnění našich etických hodnot hledáním odpovědně získávaných a opakovaně použitelných obalů. Takže teď už víte, kolik lásky a péče je v těchto dárcích zabaleno. Zbývá jen vybrat ten, který bude vyhovovat vašim potřebám…


Co vám Lush dárečky nabízejí?

  • Znovupoužitelné obaly: dárky, které se mohou darovat zas a znova!

  • Naši kosmetiku ručně vyráběnou z trvale udržitelných zdrojů v krabičkách chrání před poškozením biologicky rozložitelná ochranná výplň Eco Pops.

  • Objevte explozi barev a znovupoužitelných obalů všech tvarů a velikostí v dárkové kolekci. Každý dárek má svůj vlastní příběh. Jaký příběh skrývá ten váš?

  • Co je lepší než jeden dárek? Samozřejmě dárky dva! Knot Wraps jsou látkovou alternativou a recyklovatelným dárkovým obalem, který je inspirovaný japonskou tradicí balení do šátku – furoshiki. Nejen, že vypadají fantasticky, ale také omezují plýtvání, protože je lze používat znovu a znovu (nebo, jak velí japonská tradice, je vrátit zpět dárci).

  • Flexibilita pro jakýkoli rozpočet – od krásných gest po působivé a velkolepé dárky.