WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Recenze kosmetiky: Líčení s Marionnaud

Po několikatýdenním domácím pracovním maratonu přichází na řadu změna a adaptace na práci v kanceláři. Nebo alespoň na cesty do kaváren či restaurací. Doteď jsme si vystačily s hydratačním krémem a řasenkou, právě teď se hlásí o své slovo i make-up, korektor a další ženské zbraně.

Protože pomalu už končí léto, co takhle pořídit si nové kousky do kosmetické sbírky? To je důvod, proč jsme se v redakci rozhodly, že vyzkoušíme řadu Make Me HAPPY od Marionnaud.

Rozjasňující tekutý make-up Make Me HAPPY

V prodejnách naleznete šest odstínů, já si vybrala nejsvětlejší Bright Ecru. Skvěle se nanáší a zanechá matnou pleť. Já ho kombinuji s kompaktním pudrem, mám ráda opravdu zmatněnou pokožku. Vydržel na mé pleti po celý den strávený v kanceláři, proto ho vřele doporučuji.

Korektor s pěnovým aplikátorem Make Me HAPPY

Nejsem příznivcem tuhých korektorů, proto jsem hledala něco jiného. Obvykle mám v kabelce tekutý korektor se štětečkem, Marionnaud ale přináší variantu s pěnovým aplikátorem. Ten se díky tomu skvěle nanáší. Kolem očí mohu vše „oťupkat“ – a nezůstávají tak „vrásky“. Úroveň krytí mi vyhovovala (nemám ráda masky, spíše lehce přirozený vzhled), na pleti vydržel relativně dlouho.

K sehnání jsou tři odstíny, já vyzkoušela nejsvětlejší Radiant Vanilla.

Rozjasňující pudr Make Me HAPPY

Venku už nepanují tak letní teploty, ale já se rozhodla si to sluníčko ještě uchovat. Letní bronzer od Marionnaud mě zaujal třpytnými částečkami, které na mých tvářích vypadají skvěle. Má lehkou nevýhodu v absenci zrcátka, ale to není nic, co by se nedalo vyřešit.

Jemný kompaktní pudr GA-DE

Najít vyhovující odstín pro mou světlou pleť je oříšek. Naštěstí jsem narazila na kousek od značky GA-DE a odstín 02 – Bare Beige mi sedl. Obal vypadá elegantně, obsahuje labutěnku a zrcátko. Takže vše, co do kabelky potřebujete.

Řešení, jak být krásná za každé situace.