WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Svatby v roce 2020 – víme, co letí!

Módní trendy se neustále mění a změny se nevyhýbají ani svatbám. Pokud chystáte letos veselku, pak byste určitě měli vědět, co je tzv. v kurzu. Můžete se tak nechat inspirovat. Na jaké vlně se tento rok svatby „povezou“?

Udržitelnost v hlavní roli

Udržitelnost a ekologie jsou velká témata, která v poslední době silně rezonují celou společností. Stále více budoucích novomanželů při plánování svého velkého dne myslí také na dopady veselky na životní prostředí. Hledají tak řešení, které bude co nejšetrnější a nejohleduplnější k životnímu prostředí. Namísto umělých dekorací upřednostňují ty přírodní, využívají recyklované kousky v podobě zavařovacích sklenic či prázdných lahví. Svatební menu pak tvoří hlavně z lokálních a sezonních surovin, nebojí se oslovovat ani vegetariánské či veganské cateringové společnosti.

V jednoduchosti a přirozenosti je krása

Ty tam jsou doby, kdy se nevěsty soukaly do těsných korzetů šlehačkových svatebních šatů, na hlavách si nechaly vytvářet složité účesy a na tváři silný make-up. Dnes vládne přirozenost a autenticita. Budoucí novomanželky upřednostňují lehké a jednoduché svatební šaty, ve kterých vypadají jako něžné víly. Křehký vzhled pak podtrhují přirozeným make-upem a rozpuštěnými vlasy ozdobenými čelenkou či věnečkem. Tento styl se skvěle hodí do prostředí s nádechem folkloru, jako jsou stodoly, statky, farmy, sklepy nebo mlýny. Chcete-li se dál vézt na vlně udržitelnosti, můžete se po vhodných kouscích poohlédnout v půjčovnách svatebních šatů. Zde navíc seženete i pánský oblek pro ženicha.

Méně je více

Odzvonilo i velkým honosným svatbám, snoubenci čím dál častěji upřednostňují menší počet hostů. Dává jim to totiž daleko volnější ruku při organizování celé veselky, mohou vybírat z exkluzivnějších lokalit či si velký den zpestřit nějakým speciálním programem. Svatba s pár nejbližšími vyniká intimnější, romantičtější a uvolněnější atmosférou, kterou si naplno užijí všichni zúčastnění. Taková veselka rozhodně nezapadne mezi všemi velkými oslavami, které běžně navštěvují. V tomto případě totiž platí, že méně je opravdu více!

Zdroj foto: Pixabay.com