WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Lush přináší velikonoční nadílku

Jaro nám brzy začne klepat na dveře a to znamená jediné: Velikonoce! Dobroty ve tvaru vajec a z čokolády se na vás pohrnou ze všech stran, možná je tak na čase poslechnout váš vnitřní veganský hlas a zkusit některou z našich dobrot! S velikonoční Lush kolekcí je to snadné – produkty jsou 100% veganské.

Letos si pro vás připravili hned několik novinek! Kolekce je dostupná v obchodech již od 15. února. Tak rychle, ať na vás něco zbude.

AVO GOOD EASTER

Mýdlo na tělo a ruce, 250 Kč/ks

Nechte se pohladit mydlinkami s pečujícím avokádem a radostnou citrusovou vůní silic z bergamotu a litsea cubeba. Prostě pecka!

SUNNYSIDE UP

Sprchové želé, 175 Kč/ks

Namydlete se tímhle želé naplněným sluncem a uvidíte, že se z toho vyklube příjemný a povzbudivý sprchový zážitek. Tohle roztomilé vejce je provoněné povznášejícími pomeranči a vetiverem a obsahuje spoustu konejšivého kokosového nálevu, enzymatického ananasu a zjemňujícího karagenanu, což je recept na přepychově hebkou a rozjasněnou pokožku.

LUCKY CARROT

Koupelová bomba, 175 Kč/ks

Mrkvička pro šťavnaté bublinky s citrony a tangerinkami vám možná nezlepší zrak, ale určitě vám pomůže se chvíli na svět dívat z té světlé stránky.

DINOSAUR BOMBSHELL EGG

Koupelová bomba, 300 Kč/ks

Užijte si s grapefruitem a praskavým práškem cestu do pravěku! Popadněte tohle prehistorické překvápko, vhoďte jednu nebo obě poloviny do napuštěné vany a nechte je proměnit vaši vanu v jezírko vonící po citrusovém sorbetu. Uvnitř tohoto ještěřího vejce najdete schovanou malou koupelovou pěnu v podobně roztomilého dinosaura. Rozdrobte jej do proudu tekoucí vody a vykouzlí vám erupci voňavých bublinek

Výrobky LUSH naleznete v obchodech nebo online.