WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Lednová beauty výzva. Ať předsevzetí letos jen tak nevyšumí

Marionnaud představuje lednovou beauty výzvu: 31 dní pro krásnější pleť a lepší pocit. Každý den se na webu marionnaud.cz otevře okénko s jedním trikem, který používají ženy s nádhernou pletí. Pro zákaznice je navíc denně připravena nová sleva nebo dárek k nákupu.

Říkáte si, že v lednu už konečně začnete. Budete se o sebe starat, pravidelně se odličovat a přestanete nosit pořád dokola jen hnědé stíny. Že si letos už doopravdy dáte tu práci a najdete odstín rtěnky, s nímž budete vypadat zatraceně sexy… Tak proč tohle odhodlání vždycky vyšumí rychleji než bublinky z novoročního šampaňského?

Je toho na nás zkrátka někdy moc a okamžiky, kdy se máme věnovat jen samy sobě, škrtáme obvykle jako první. Není to ale škoda? Marionnaud přináší nástroj, který vám pomůže. Lednová beauty výzva na webu marionnaud.cz se jmenuje 31 dní pro krásnější pleť a lepší pocit.

Díky tomuto návodu tentokrát předsevzetí zvládnete splnit. Času je málo a úkoly se hromadí, proto každý tip začíná větou: Kdybyste pro sebe dnes měla udělat jen jednu věc, tak…

Lednová Marionnaud beauty výzva postupně shrnuje kroky a techniky, které se vyplatí zařadit do každodenní péče o sebe, včetně triků od profíků a rad jak například zlepšit kvalitu spánku. Odhaleny budou i kosmetická kouzla, která okamžitě zaženou zimní chmury a vy díky nim začnete zářit.

Ukázka z kalendáře:

6. ledna

… udělejte si radost. Tři králové přinesli Ježíškovi dary, vy se ale klidně obdarujte sama. Co kdybyste si rozsvítila zimní období novou červenou rtěnkou? Rozzáří vám každý den a čekání na sluníčko bude jednodušší. Aspoň o trochu. 

K nákupu produktů Calvin Klein získáte náramek jako dárek.

21. ledna

… vytvořte si svou vlastní vůni. Dnes je totiž Mezinárodní den objímání, ideální čas na to, aby se z vás někomu zatočila hlava! Můžete například zkombinovat dva různé parfémy. Jak? Nejjistější je najít parfém, jehož základ je složením co nejpodobnější hlavě druhého parfému. Nanášejte je až po aplikaci tělového mléka (vydrží déle) všude tam, kde tepe krev.

Soutěž o tři parfémy Mon Guerlain 30 ml edt.

24. ledna

Začněte znovu. Novoluní je čas obrody a očisty. Hned po probuzení si dejte lžíci oleje. Kokosový, olivový, sezamový… Kloktejte ho a převalujte v ústech několik minut. Na závěr nepolykejte, ale vyplivněte. Tento trik doporučuje ajurvéda i čínská medicína. Nejenže tím svou ústní dutinu zbavíte toxinů, ale vybělíte i zuby, zlepšíte dech a celkově se detoxikujete. Olejem prospějete i své pleti.

Soutěž se značkou Biotherm o duo produktů Life Plantkon Elixir 30 ml a výživná balzám Life Plankton Sensitive Balm.

29. ledna

… experimentujte. Říkáte si, že jednou už to zkusíte, ale pak vždycky ztratíte odvahu? Stačí maličké změny. Místo hnědé tužky na oči sáhněte po fialové nebo tmavě modré. Další tip od předních vizážistů zní – změňte konzistenci. Používáte vždycky a jedině pudrovou tvářenku? Nyní zkuste tekutou, nebo aspoň krémovou. A máte už léta pořád tutéž vůni, protože k vám přece patří? Překvapte sama sebe a vyzkoušejte něco úplně jiného. Je čas na nový parfém!

K nákupu vůně Moschino získáte kosmetickou taštičku Moschino jako dárek.