WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

RETRO COLOR´S si osvojuje moderní a elegantní retro styl!

Módní trendy pro podzim tohoto roku budou plné smyslnosti a ženskosti. Odhalují estetiku, která se zaměřuje na to, na čem skutečně záleží. Na trend, který je podnícen hodnotami. Na vrcholu tohoto žebříčku stojí oživení buržoazních kódů 70. let. Jsme svědky oživení kodexů buržoazie tohoto desetiletí, oslavujeme návrat skutečných hodnot elegance po letech konceptuální módy s perfektně navrženými šaty. Móda je ctnostnější a mnohem ženštější.

Nesmíme zapomenout na černou a bílou, elegantní a šokující duo, které je nadčasové a uklidňující zároveň. Které přináší poslední dotek elegance ke střízlivým a diskrétním odstínům této sezóny. Odhalují nobl módní trend městského vzhledu s nádechem stylu Gavroche.

V tomto retrem inspirovaném šatníku je snadno adaptovatelné, takže splňuje přání a rozmary žen, které se snaží zůstat samy sebou v moderním a realistickém oblečení za všech okolností.

Podzimní kolekce MAVALA RETRO COLOR´S čerpá inspiraci z tohoto elegantního trendu, doprovázený přirozeností každé ženy. Nezbytný šatník, který dá tělu i stylu jako pohodlí, tak nádech svádění.


ABU DHABI ?

Intenzivně bílá, jako neposkvrněná kopule orientálního paláce ozářená paprsky slunce.


MAPUTO

Tmavě hnědá s nádechem terakoty, která vás vybízí k útěku do srdce tajemné savany.


TUNIS


Béžová s dotekem okru, jako hořící pouštní slunce.


QUITO


Tmavá a třpytivá červená, kouzelná jako světlo rovníkové oblohy.


KARACHI ?

Lehce luminiscenční ultrafialová, záhadná jako poklad ztracené civilizace.


BRUXELLES

Nadčasově šedá, konejšivá měkkost uprostřed zimy.

Laky na nehty lze zakoupit ve všech prodejnách parfumerií FAnn a na www.fann.cz.