WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Soutěž o voucher do Waf-Waf

Tři z vás mohou vyhrát voucher v hodnotě 300 Kč do Waf-Waf.

Waf-Waf to jsou ty nejlepší vafle, palačinky a lívance, které jste měli možnost ochutnat. Hledáte místo kam na snídani, oběd či večeři v Praze? Ve Waf-Waf najdete gastronomický nový zážitek po celý den. Jejich palačinky, lívance a vafle přináší radost pro všechny již druhým rokem. 

Soutěžní otázka:

V jakém čase si můžete objednat rozvoz z Waf-Waf?

a) 10:30 – 18:30

b) 11:30 – 17:30

c) 9:30 – 17:00

Nápovědu naleznete na webu www.waf-waf.cz

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: WOMENHOUSE – WAF-WAF. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 5. 8. – 11. 8. 2019

Soutěž byla ukončena a výherci byli kontaktováni e-mailem.

V roce 2016 se zrodila myšlenka, směřující k založení unikátního franchisového konceptu fast-casual se zaměřením na va?e a palačinky či lívance s rozšířením o milkshakes, fresh-juices, domácí čaj a ostatní doplňkový sortiment.

Celý koncept následně po necelých 15 měsících tvrdé práce, proměnili v realitu, když otevřeli první provozovnu v ulici Milady Horákové 52 na Praze 7. Waf-Waf a produkty samotné se pak i díky propracovanému marketingu staly již po několika dnech hitem jak mezi veřejností, tak i na sociálních sítích. Jejich viralita a jedinečnost spočívá v kombinaci pojetí výběru daných palačinek a va?í či lívanců, kdy je možné tyto věci poskládat dle své vlastní volby z více než 50 přísad a také zdobení, které se vymyká zaběhlým celosvětovým standardům.

Nabídka je rozšířena o originální produkty, které nelze nikde jinde najít. Díky speciální nabídce, která se kvartálně obměňuje mohou dopřát neustálý a jedinečný nový zážitek.

Obě pobočky nabízí kompletní sortiment konceptu Waf-Waf, ať už se jedná o oblíbené vafle, palačinky, lívance nebo i milkshakes, fresh-juices a dalčí originální produkty jako SushiWaf, Waf&Hot, Donutella aj. Zajímavé jsou specifickým interiérem, který zahrnuje i některé z retro prvků.

Můžete si dát třeba EggWaf, který se skládá ze sázených vajíček, slaniny, cheddaru, baby špenátu, cherry rajčátek, pažitky a z kousků vaflí, které jsou polité chedarrem. 

Waf-Waf naleznate na dvou místech v Praze: na Letné a na I. P. Pavlova.

Více na www.waf-waf.cz.