WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Nákupní novinky | Jarní proměna značek v Palladiu

Jarní měsíce jsou ve znamení proměn vybraných značek v nákupním centru Palladium v Praze.

Nákupní novinky | Jarní proměna značek v Palladiu

21. dubna 2024 v novém slavnostně otevřela prodejna MOHITO (patro +1). Na zákaznice čeká moderní prodejna s velkým výběrem oblečení pro každou příležitost – od šatů na pracovní schůzku, oficiální galavečer nebo rande až po casual příležitost a volný čas. Značka MOHITO je vytvořená pro opravdové milovnice módy, které mají rády nekonvenční eleganci a pohodlí, nabízí dámské outfity klasických i moderních střihů, různých barev a vzorů s chic lookem podle aktuálních módních světových trendů.

Nákupní novinky | Jarní proměna značek v Palladiu

Prodejna Baťa v novém.

2. května 2024 v novém otevře zákazníky oblíbená dm drogerie markt (metropasáž). Návštěvníci se mohou těšit na nové moderní a příjemné prostředí pro nákup drogerie, dekorativní kosmetiky, produktů pro péči o pokožku, vlasovou kosmetiku, výrobků pro péči o zdraví, zdravé výživy, prostředků pro úklid domácnosti, sortimentu pro vaše děti a chovatelských potřeb. Komfort nakupování zvýší například instalace samoobslužných pokladen.

Nákupní novinky | Jarní proměna značek v Palladiu

Prodejna THE NORTH FACE v novém.

Pro zákazníky bude připravena od 2. května do 5. května 2024 exkluzivní sleva 30 % na dekorativní kosmetiku a laky na nehty. K nákupu navíc zákazníci obdrží pevnou tašku značky dm drogerie markt. 

Nákupní novinky | Jarní proměna značek v Palladiu

Prodejna VANS v novém.

Na konec června 2024 se chystá dlouho očekávané slavnostní otevření „vlajkové prodejny“ značky RESERVED, která výrazně rozšiřuje svoji prodejní plochu a nově bude působit nejen v přízemí, ale i v patře +1. RESERVED je značka oblečení, která nabízí moderní design inspirovaný světovými trendy od jednoduchých a klasických linií až po módní výstřelky a originální vzory. RESERVED nabídne zákazníkům Palladia široký výběr dámské, pánské a dětské módy.

V novém po rekonstrukci od začátku roku přivítaly návštěvníky Palladia také prodejny značek Baťa, TheNorthFace, Vans, Raiffeisen Bank nebo Albi.

Nákupní centrum Palladium je otevřeno i během nadcházejících svátků:

  • 1. května 2024 standardní otevírací doba všech prodejen, parking nonstop
  • 8. května 2024 otevřeny jsou všechny restaurace a kavárny a prodejny do 200 m2, parking nonstop

PALLADIUM

Palladium na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 700 míst.

Jaro láká na Pražské Příkopy do nákupního centra Palladium

Oblíbenost nákupního centra Palladium potvrdila veřejnost a odborná porota dvojnásobným udělením prestižního ocenění Superbrands pro rok 2023 a pro rok 2024 pro nejlepší značky v České republice.

www.palladiumpraha.cz @Facebook @Instagram

Zdroj foto: PALLADIUM