WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Nemáte své vrásky v lásce? Vsaďte na Bio Retinol od Dermacol

Retinoidy, neboli deriváty vitamínu A, jsou často skloňovanou ingrediencí v péči o pleť a jednou z nejvlivnějších substancí mládí a krásy. Jejich nejnovější generaci reprezentuje aktivní látka ALGAKTIV® RetinART, neboli Bio Retinol, který účinně a bez nežádoucích účinků řeší problémy pleti spojené se stárnutím, hyperpigmentacemi i nadměrnou tvorbou mazu. Najdete ho i v nové řadě péče o pleť, kterou pro sebe i všechny české ženy vyvinula Věra Komárová spolu s týmem odborníků značky Dermacol.

Nemáte své vrásky v lásce? Vsaďte na Bio Retinol od Dermacol

Vrásky v lásce nemáme

Pleťová kosmetika s obsahem retinoidů je velmi účinným řešením pro různé typy pleti. Dokáže si poradit nejen s vráskami, ale i pigmentovými skvrnami a projevy mastné a aknózní pleti. Mnohé ženy přesto mají obavy z podráždění pleti nebo je odrazují různá omezení, která jsou potřebná při používání retinoidů dodržovat. „My v Dermacol děláme vše s láskou, ale vrásky v lásce nemáme,“ vysvětluje Věra Komárová, spolumajitelka a ředitelka vývoje značky Dermacol. „Proto jsme spolu s českým vývojovým týmem Dermacol vytvořili řadu pleťové kosmetiky Bio Retinol s účinnou látkou ALGAKTIV®RetinART. Vznikla tak pleťová péče, která v současnosti nabízí to nejlepší z retinoidů. Navíc je jemná, bezpečná a bez omezení ji můžete používat v každodenní péči.“

ALGAKTIV® RetinART dokáže víc

Hlavní účinnou látkou řady Bio Retinol je ALGAKTIV® RetinART. Nová generace retinoidů zpevňuje pleť a zvyšuje její elasticitu, vyhlazuje jemné linky, snižuje hloubku vrásek, zpomaluje stárnutí pokožky, redukuje pigmentové skvrny, snižuje začervenání pleti a sjednocuje její tón. V porovnání s retinolem i některými jinými retinoidy nemá ALGAKTIV® RetinART fotosenzibilační vlastnosti a nevykazuje podráždění pokožky ani žádné vedlejší účinky, jako je například pálení. Navíc je oproti retinolu účinnější, s viditelnými výsledky již po 14 dnech používání. Na rozdíl od retinolu totiž nepůsobí v nejsvrchnější vrstvě kůže, tedy v pokožce (epidermis), ale váže se na receptory beta v druhé vrstvě, zvané škára (dermis), a příznivě tak ovlivňuje buněčnou obnovu. Klinická studie, které se zúčastnilo 30 dobrovolníků nad 40 let, prokázala zvýšení pružnosti pleti a redukci pigmentových skvrn již po 1 měsíci používání a snížení hloubky vrásek o 20 % po 2 měsících používání. Klinická studie, které se zúčastnilo 30 dobrovolníků ve věku mezi 18 a 40 let se sklony k akné, potvrdila o 20 % méně komedomů a redukci nadměrné tvorby kožního mazu o 32 % po 28 dnech používání. Obě studie potvrdily snížení zarudnutí pleti i zlepšení její hydratace.

ALGAKTIV®RetinART je:

– Vegan – neobsahuje žádné živočišné složky ani složky živočišného původu

– Bio – pochází z přírodních a udržitelných zdrojů

– Fyto – pochází z fotosyntetických organismů a vyznačuje se vysokou účinností

Nemáte své vrásky v lásce? Vsaďte na Bio Retinol od Dermacol

Bio Retinol denní krém

Intenzivní protivráskový denní krém Bio Retinol s 2 % ALGAKTIV®RetinART si zamilujete při první aplikaci. Mix účinných anti-age látek pleť viditelně vyhladí již během 14 dní používání. Kontury vaší pleti budou opět pevnější, vrásky jemnější a pigmentové skvrny méně viditelné. Krém je určený pro všechny typy pleti a dermatologicky testovaný.

Bio Retinol denní krém – 369 Kč/50 ml

Nemáte své vrásky v lásce? Vsaďte na Bio Retinol od Dermacol

Bio Retinol noční krém

Chcete se ráno probudit mladší? Noční krém z řady Bio Retinol omladí vaši pleť během spánku. Receptura s 2 % ALGAKTIV®RetinART viditelně omlazuje pleť, zmenšuje kožní póry, vyhlazuje reliéf pokožky a zklidňuje podráždění. Vaše pravidelná péče bude odměněna a za 14 dní pravidelné aplikace již uvidíte první známky omlazení pleti. Noční krém Bio Retinol je určený pro všechny typy pleti a dermatologicky testovaný.

Bio Retinol noční krém – 369 Kč/50 ml

Nemáte své vrásky v lásce? Vsaďte na Bio Retinol od Dermacol

Bio Retinol oční krém

O omlazení očního okolí se postará oční krém Bio Retinol. Silný omlazující oční krém s 2 % ALGAKTIV®RetinART a vitamínem E vyhlazuje a zpevňuje pokožku kolem očí, zvyšuje tvorbu kolagenu a minimalizuje otoky. Účinně bojuje s vráskami kolem očí a poradí si i s kruhy pod očima. Pravidelným používáním docílíte rozjasněného mladistvého pohledu bez známek únavy.

Bio Retinol oční krém – 199 Kč/15 ml

Nemáte své vrásky v lásce? Vsaďte na Bio Retinol od Dermacol

Bio Retinol pleťová maska

Extra dávku omlazujících ingrediencí dodá vaší pleti Bio Retinol pleťová maska. Složení s 2 % ALGAKTIV®RetinART a kyselinou hyaluronovou aktivuje tvorbu kolagenu, vyhlazuje jemné linky, hydratuje, vyživuje a navrací pleti ztracenou pevnost a elasticitu. Posiluje její ochrannou bariéru a účinně bojuje proti pigmentovým skvrnám.

Bio Retinol pleťová maska – 79 Kč/16 ml

Zdroj foto: Dermacol