WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Kuchařka pro mého syna | Tip na knihu

Nakladatelství Smart Press pro vás k 7. 11. 2023 chystá vydání knižní novinky Kuchařka pro mého syna od Veroniky Zemanové. Autorka již dříve vydala Kuchařku pro mého muže, které se prodalo již přes 17 000 ks a která je stále v prodeji.

Kuchařka pro mého syna | Tip na knihu

Po populární Kuchařce pro mého muže přichází autorka se základní kuchařkou pro mladé či začínající kuchaře. Kuchařka pro mého syna má za cíl přivést dospívající dítě do kuchyně i z jiných důvodů, než jsou zapečené tousty. Kniha nenásilnou a láskyplnou formou seznamuje kluky se základními postupy vaření, s vybavením kuchyně, snadnými osvědčenými recepty na polévky, hlavní jídla, saláty i dezerty. Čerpá především z italské, ale také francouzské, americké či asijské kuchyně a nezapomíná na stálice kuchyně české. Učí začínající kuchaře, jak mít z vaření a dobrého jídla radost, jak z přípravy jídla udělat zábavu, ale také jak mít v kuchyni čisto a pořádek.

Kniha obsahuje:

– 90 do detailů popsaných receptů

– návodné fotky a ilustrace

– úvodní kapitolu s tipy, jak se v kuchyni neztratit, nezranit a jak si vaření (a dokonce i úklid) užít

– vegetariánské varianty k téměř každému receptu s masem

– kapitoly: 1. Co, jak a proč, 2. Polévky, krémy a vývary, 3. Těstoviny, noky, rýže a čočka, 4. Maso a ryby, 5. Street food – fast food, 6. Saláty, 7. Pomazánky a dipy, 8. Snídaně, svačiny, smoothie, 9. Muffiny, koláče, dezerty, 10. Přílohy

Kuchařka pro mého syna | Tip na knihu

Zdroj foto: Smart Press

Více informací na: smartpress.cz