WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

LUSH pro vás má nejvoňavější odpočítávání do Vánoc

Čekání je u konce! Lush letos naděluje dva adventní kalendáře plné voňavých a #crueltyfree produktů. Ponořte se letos do voňavého světa Lush každý den svého odpočítávání do Vánoc. Vybrat si můžete dokonce ze dvou variant překypujících exkluzivními retro produkty a vánočními oblíbenci, zabalenými v krásných znovupoužitelných krabicích z recyklovaných materiálů.

LUSH pro vás má nejvoňavější odpočítávání do Vánoc

Lush Adventní kalendář

6500 Kč/ kus


Vkročte do letošních Vánoc odpočítáváním s pětadvaceti produkty do sprchy, do koupele a pro péči o tělo speciálně vybranými tak, aby vám každý den čekání na svátky přinášely spoustu radosti. Všechny krásně zabalené v limitované znovupoužitelné krabici, kterou pro náš limitovaný kosmetický adventní kalendář navrhl Andre Williams ze studia Trifle*, ideální pro uschování Lush radostí a jiných pokladů na věky věků!

*Trifle Studio je víceoborové designérské studio se sídlem v Peckhamu v jižním Londýně, jehož díla vytvářejí designéři s poruchami učení. Trifle Studio bylo založeno průkopnickou organizací Intoart, která se zasazuje o to, aby lidé s poruchami učení získávali prostor a byli rovnoprávnými a uznávanými umělci a designéry.

LUSH pro vás má nejvoňavější odpočítávání do Vánoc

Christmas Buds –  Adventní kalendář

4000 Kč/ kus

Nahlédněte postupně za 25 dvířek, za kterými najdete pečlivě sestavený výběr bomb do koupele, pěn a voňavých mycích modelín Fun pro dokonale sváteční koupelové zážitky. Schovejte si krabici tohoto adventního kalendáře na mnoho budoucích Vánoc a zvesela odpočítávejte znovu a znovu.

LUSH pro vás má nejvoňavější odpočítávání do Vánoc

Všechny produkty z této řady a mnoho dalších najdete na e-shopu a v kamenných obchodech Lush.

Zdroj foto: LUSH