WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Podzim je tady: A s ním i spousta novinek

Podzim je tady! Ještě chvíli si vychutnávejte nádherné teploty letošního babího léta. To nejkrásnější roční období máme už totiž skoro za sebou…

Pojďme se tedy soustředit už na podzim, jenž pro skupinu HMG bude opravdu náročným a velmi plodným obdobím. Spustíme další nový portál do už tak početného portfolia. A čeká nás i jeden opravdu velký projekt, na kterém se podílíme.

Více vám o něm prozradím v dnešním editorialu, ale to až trochu později.

Podzim je tady: A s ním i spousta novinek

Spousty soutěží a nové portály skupiny HMG

Těšit se můžete na spoustu soutěží napříč všemi portály skupiny HMG. Takže se vyplatí nás pečlivě sledovat. Jen lehce prozradím, že těšit se na speciální dárky mohou nejen ženy a muži, ale i děti… Už teď vám přeji hodně štěstí při soutěžení s námi.

Podzim je tady: A s ním i spousta novinek

BydleteStylově.cz

Těsně před dokončením máme na tento rok dva nové webové portály. První z nich bude portál BydleteStylově.cz. Ten vás provede krásným a stylovým bydlením, a to nejen v podobě článků, ale i zajímavých podcastů. Součástí obsahu je i seriál na pokračování o tom, jak si postavit a zařídit moderní bydlení na míru.

A druhý portál a projekt, který uvidí světlo světa ještě v tomto roce, je naše třešnička na dortu v podobě internetové adresy PražskéPříkopy.cz.

Podzim je tady: A s ním i spousta novinek

Projekt PražškéPříkopy.cz

Jedna z velmi důležitých obchodních a nákupních ulic se dočká „své digitalizace“. PražskéPříkopy.cz propojí jednu z nejdražších ulic na světě v reálném i online prostoru…

Pražské Příkopy, to totiž není jen ulice Na Příkopě. Označuje se tak soustava ulic na rozhraní Starého a Nového Města, vedoucích ve stopách staroměstských hradeb. Od Národní třídy přes ulici 28. října, Václavské náměstí, Na Příkopě a náměstí Republiky až po Revoluční ulici, tzv. Hradební korzo. To v příštích letech navíc dostane novou komplexní vizuální podobu. Vznikne tak jedna z nejdelších evropských nákupních promenád.

Portál PražskéPříkopy.cz se chystá každý den informovat o dění v této obchodní ulici. Bude dobrým rádcem při nákupech, akcích i slevách. Chystáme se mapovat aktuální módní trendy a radit, co na sebe. A to s pomocí vlastních stylistů, kteří vám budou k dispozici i při samotných nákupech. A to ještě není všechno!

Projekt PražskéPříkopy.cz bude i aktivním pořadatelem zajímavých módních, kulturních a společenských akcí. Takže se můžete těšit například na slavnostní zahájení k samotnému spuštění projektu.

I vy se můžete připojit k Pražským Příkopům na sociálních sítích! Brzy začneme soutěžit o minimálně 100 úžasných a hodnotných cen ještě před samotným spuštěním portálu.

A to pak rozhodně stojí za to nás sledovat, nemyslíte?

Zdroj foto: MENHOUSEMAN.cz, Pixabay.com

Modelka: Jordana Pechová (www.instagram.com/jordana.lifestyle)