WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Modelace prsou je pro ženy, které chtějí mít pevnější prsa

Máte-li povislá prsa po kojení, či protože se už na nich začínají projevovat známky stárnutí, může být modelace prsou tím, co dokáže navrátit čas zpět a dokáže dát vašim prsům znovu svěží a mladší vzhled. A to bez vkládání implantátů a znatelných jizev. Získejte zase pevnější a krásnější dekolt.

Modelace prsou je pro ženy, které chtějí mít pevnější prsa

Modelace prsou pomůže dát povislým prsům tvar a pevnost

Trápí vás pohled na vaše prsa, která už ztrácejí svůj tvar i pevnost, i přes to, že poctivě cvičíte a dobře se stravujete? Ne, nic špatně neděláte. Není to vaše vina. Je přirozené, že kůže postupně ztrácí svoji elasticitu. Zdravou stravou, pravidelným pohybem i různými krémy můžete tento proces o trochu zpomalit, ovšem ne zastavit.

V případě, že se s tímto stavem nehodláte smířit, může vám pomoci právě modelace prsou, která vašim prsům dokáže vrátit bývalou pevnost i tvar.

Pro koho je modelace prsou vhodná?

  • Modelace prsou pomůže všem ženám, které trápí povadlost jejich ňader. Ať už například kvůli kojení či zralému věku.
  • V některých případech jde dělat i unikátní metodou, kdy po operaci nezbyde klasická jizva ve tvaru „T“.
  • Nepotřeba se bát toho, že je při této operaci potřeba implantátů. Ovšem v případě, že byste kromě pevnějších ňader, chtěly mít i větší velikost, je to možné.
Modelace prsou je pro ženy, které chtějí mít pevnější prsa

Jedná se o nejtrvalejší řešení problému

Chcete-li svým prsům zase dopřát pevnost a tvar, je modelace prsou zřejmě tím nejtrvalejším a nejlepším řešením. I když současná medicína nabízí i další metody, klasická operace je považována za nejdlouhodobější řešení. Alternativy jako botox nebo kyselina hyaluronová nemají totiž dlouhodobý charakter. Kromě toho se vpravují injekčně, jsou finančně náročné a jejich vliv po nějaké době prostě vyprchá. Na rozdíl od modelace prsou, která dlouhodobé řešení přináší.

Co od operace čekat

Podobně jako všechny chirurgické zákroky, i zde je důležitou součástí konzultace s chirurgem. Ten vysvětlí, co se bude dít, ale v kooperaci s klientkou určí, jak budou její ňadra po operaci vypadat, zda s tímto výsledkem bude žena spokojena nebo zda nebude potřeba zvolit jinou formu ošetření. Může se nakonec totiž stát, že kromě modelace bude chtít rovnou podstoupit právě i augmentaci nebo-li zvětšení prsou. Jedná se přeci jen o zásah do těla. Je tedy nutné, aby v rámci možností došlo k co největšímu přiblížení vzhledu, který klientka považuje za ideální.

Zákrok je prováděn v celkové narkóze. Proto počítejte s tím, že bude potřeba na klinice strávit i noc. Po dvou měsících se budete moci vrátit ke svému běžnému režimu.

Některé kliniky dokáží pozvednout prsa i bez jizvy

Moderním způsobem, jak vést tento zákrok, je pak pozvednutí prsou skrze prsní dvorce. Výhodou této metody je, že po ní nezůstanou velké jizvy jako v případě klasického přístupu. Dokonce i v tomto případě je možné vložit implantáty, pokud o to bude ze strany klientky zájem.

Ne však každý zákrok je možné tímto způsobem provést. Ovšem ani v případě klasické operace není se čeho obávat. Pokud si zvolíte kvalitní a prověřenou kliniku, budou se chirurgové snažit o minimalizaci jizvy nejen během operace, ale i v případě následné péče. Po zhojení je ještě možné jizvu alespoň částečně odstranit pomocí laserové technologie.

Modelace prsou je pro ženy, které chtějí mít pevnější prsa

Se cvičením a zdravou stravou je vždy lepší začít před tím, než prsa začnou klesat

Pokud ještě máte ňadra, která si stále drží svůj pevný tvar, je toto nejlepší doba, kdy se o ně začít řádně starat. Až budou pokleslá, nic s nimi už pořádně nesvedete. Vhodným pohybem může být například plavání, které vám pomůže nejen se zpevněním prsních svalů, ale celkově vám zlepší kondici a zdraví.

V případě, že máte rádi pohodlí domova, je pak zajímavým cvikem takzvané prkno neboli plank. Jednoduchou možností je i chození do schodů s rukama v týlu. Ovšem pokud už prsa povislá jsou, modelace přinese jistější a účinnější nápravu.

Cvičíte pravidelně pro lepší postavu a krásná prsa?

Zdroj foto: Premier-clinic.cz, Pexels.com. Pixabay.com