WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Ideální parťák pro vaše aktivity – chytré hodinky Canyon

Pořízení chytrých hodinek je módním a rozumným krokem, obzvlášť pokud si vyberete model Canyon Barberry SW-79. Za slušné peníze totiž získáte parťáka pro každodenní aktivity, a přitom o něm ani nebudete vědět. Váží totiž pouhých 47 gramů.

Pro Android i iOS

Nízká hmotnost přístroje ale není jediným překvapivým parametrem tohoto modelu. Hodinky totiž disponují obrovskou výdrží baterie, a to až 600 hodin. Další vlastností, která jistě potěší, je nezávislost na operačním systému chytrého telefonu, který používáte. Hodinky jsou totiž vybaveny vlastním operačním systémem Canyon Life, který si všechna potřebná data pro provoz a statistiky dokáže zpracovat sám.

Ať už tedy máte Android nebo iOS, telefon s hodinkami spárujete pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 5.1, díky čemuž budete dostávat notifikace například o přijatých sms zprávách. Synchronizovat však lze i aplikace Google Fit a Apple Health.

Minimalistický design s přehledným displejem

Dominující designový prvek hodinek, které lze zakoupit v černé, modré nebo růžové barvě, představuje hranatý ciferník chráněný polyamidovým sklem. Pohodlný řemínek je vyroben ze silikonu a oceli, a tak nejenže perfektně sedne na ruku, ale nadělá i plno parády, a to i v mokru, protože přístroj je vodotěsný.

Mnoho funkcí pro aktivní a zdravý život

Hlavním benefitem chytrých hodinek Canyon Barberry SW-79 jsou jejich funkce. Samozřejmostí jsou ty běžné jako například budík, kalendář, stopky či ukazatel dne v týdnu. Ty dále doplňují funkce podporující aktivní a zdravý životní styl – krokoměr, tepová frekvence, výpočet kalorií a ušlá či uběhnutá vzdálenost. Zároveň však můžete ovládat i hudbu či fotoaparát. Přístroj lze nastavit na různé režimy, jako je chůze, běh, cyklistika, skákání přes švihadlo, jóga nebo fitness. Zajímavou vychytávkou je i možnost upozornění na dlouhé sezení. To vše v češtině.

O vaše zdraví se postará měřič tepu, který dokáže určit správnou tepovou zónu a zefektivnit vaše aktivity, monitor spánku vám pomůže navyknout správnému nočnímu režimu. Aby toho nebylo málo, hodinky disponují funkcí pro měření saturace krve kyslíkem.

Zdroj foto: Canyon