WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

V nové kampani MODIVO jaro/léto 2022 si každý může prostřednictvím módy vytvořit vlastní autentický svět

MODIVO v nejnovější kampani odkrývá další část svého příběhu o světě protkaném barvami a technologiemi, v němž je středem pozornosti sám člověk. Nový spot je plný filmových referencí, CGI technologií, barev a inspirativních trendů. Několikavteřinové video tak dokonale vystihuje DNA značky.

Připojte se k módní značce MODIVO a vydejte se na nostalgickou, ale i excentrickou cestu do světa, kde prožijete naplněný život podle vlastních pravidel. V kampani se svět stává šťastným místem plným krásy a nepřeberných možností, kde každý jednotlivec sytí svou zvědavost, aktivně se rozvíjí a buduje sílu své osobnosti.

MÓDA NEPODLÉHÁ PRAVIDLŮM, JE STEJNĚ AUTENTICKÁ JAKO VY

Streetwear není jen pojmem spojeným s fashion weeky. Ulice je naším přehlídkovým molem, kde se zároveň i rodí trendy a nejlepší inspirace. MODIVO streetovou módu přenáší do technologických metropolí a měst budoucnosti. V novém spotu cestujeme ulicemi těchto měst v moderních uniformách. Každý jednotlivec pomocí své unikátní uniformy, která je vybavena high-tech doplňky, vyjadřuje sám sebe a přitahuje k sobě lidi stejného smýšlení. Nalezením svého „kmene“ se konečně cítíme naplněni.

MODIVO prostřednictvím svého videa připomíná, že autentičnost, originalita a jedinečnost je v každém z nás. Stačí se jen vydat na cestu sebepoznání a odhodit zábrany. Společně totiž můžeme změnit svět.

Videem se prolíná i linka vnitřní síly, která je vyjádřena barvou. Hlavní hrdinka se snaží tuto barvu najít v různých koutech světa, aniž by si uvědomovala, že právě v ní dřímá ta pravá síla. Barva, jenž je uvolněná symbolickou slzou, se stává jejím průvodcem na cestě a dodává jí energii. Díky ní se dále rozvíjí a září nad jinak bezbarvým městem. Sbíráním ovoce ze stromu, ve kterém byla barva uzavřena, se přenese na místo překypující životem se všude přítomnou energií. Na konci stojí v čele svého barevného kmene, se kterým společně vyráží na cestu hledání ještě více barev a energie. V závěrečném happy endu se dostanou na místo, které je barevnou oázou naplňující je štěstím.

Hlavní hrdinka MODIVO má potřebu být součástí komunity. Hledá stejné vnitřní naladění jako mají ostatní, protože ve společném souznění tkví síla nás všech. Je to příběh o lásce k sobě i druhým. O empatii, ale i o tom být sám sebou. To je klíč ke změně světa. Pokud jsme autentičtí, přitahujeme k sobě podobně smýšlející lidi. Když se všichni spojíme dohromady, stane se zázrak,dodává Ola Szol, ředitelka MODIVO.

INTERPRETACE JE NA VÁS

Spot jako otevřené umělecké dílo ponechává prostor pro individuální interpretaci. Každý může rozluštit symboly podle vlastní fantazie.

Hlava, která se objeví na konci spotu, může pro někoho symbolizovat bohyni barev, vnitřní moc nebo auru hrdinky, která se takto zhmotnila. A pro ostatní může znamenat magickou úlevu nebo místo, kam měli dorazit, říká režisérka spotu Julia Rogowska.

První scény spotu byly vytvořeny v hale Expo s odkazem na futuristická města budoucnosti představená během veletrhu v Dubaji. Další scény byly natočeny v saharské poušti poblíž místa natáčení kultovní ságy Star Wars. Pouštní prostory přímo odkazují na futuristickou kinematografii. Nejednoznačné video se skrytými symboly je nekonečné dílo, jehož prostřednictvím chce MODIVO dále rozvíjet příběh hrdinky, se kterou se může ztotožnit každý z nás.

Zdroj foto: Modivo