WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Valentýn je za dveřmi, oslavte jej s Atriem Flora

Oblíbený svátek lásky je tady. Udělejte si radost a užijte si Valentýnský týden, který pro své zákazníky přichystalo obchodní centrum Atrium Flora. Ve hře jsou milé dárečky i radost v podobě odměny za nákup.

Valentýnský týden probíhá v obchodním centru Atrium Flora od 14. do 18. února 2022.

Valentýn je svátek všech zamilovaných. A je jedno, s kým lásku sdílíte – jestli s rodinou, s partnerem, nebo sami se sebou. Přijďte si do Atria Flora užít Valentýnský týden a vyzvedněte si odměnu za svůj nákup.

Valentýnský týden probíhá v obchodním centru od 14. do 18. února 2022. Pokud v některém z těchto dnů nakoupíte na Floře minimálně za 500 Kč, určitě nevyhazujte účtenku. Právě za ni si totiž v tomto týdnu vždy mezi 13. a 19. hodinou můžete v pasáži vyzvednout dáreček za svůj nákup.

Každý den Valentýnského týdne bude inspirován jiným druhem lásky. Setkáte se s tématy lásky k druhému, k sobě samému, ale také třeba s láskou k jídlu, k přírodě nebo k módě.

A nemusíte zoufat, ani pokud vás potká karanténa nebo se nebudete moct v Atriu stavit. Souběžně s akcí v obchodním centru bude probíhat i on-line akce na Facebooku. V pohodlí a bezpečí domova se budete moct zúčastnit různých soutěží. Témata soutěží budou každý den jiná, vždy se však budou točit kolem lásky a jejího významu a denně bude vylosováno 5 výherců, kteří získají dárkové balíčky. Šanci má tedy opravdu každý, neváhejte se zapojit. Ve valentýnském týdnu pro vás bude také připraven fotokoutek plný zamilovaných rekvizit, proto se neváhejte v pondělí, středu či pátek vyfotit se svojí drahou polovičkou.

Bližší informace ohledně akce i facebookové soutěže naleznete na webu www.atrium-flora.cz.