WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Dámské luxusní hodinky jsou skvělou investicí

Krásný doplněk, který je zároveň funkční. Hodinky. Je pravda, že v této sféře si lebedí spíše muži, protože hodinky jsou hračičkami, které je baví. To ovšem neznamená, že výrobci nemyslí na dámy. Naopak, prestižní značky nabízí luxusní kolekce, do kterých se vyplatí investovat.

Zlaté hodinky dámské

Hodinky nejsou pouhým doplňkem, jako jsou klenoty. U prstýnků, náušnic, náramků či náhrdelníků hledíte kromě designu také na cennost materiálů. Kolik karátů mají zlato či diamanty? Jaké kameny lze ještě použít? Tyto atributy splňují hodinky také, kromě toho se ale musíte dívat i na spolehlivost strojku, počet funkcí apod. Zlaté hodinky dámské ruce musí nejen slušet, ale i posloužit.

Když se podíváte na internet, hemží se to tam pojmy „luxusní hodinky“. Ovšem ne vždy se o exkluzivní zboží jedná. Jde o marketingový trik. Lidé, kteří se ve sféře hodinek vyznají, se nespokojí s nějakým pozlátkem, proto by vám poradili, že musíte hledět na skutečně přesnost, funkce, výběr kvalitních materiálů a podstatný je výrobce. Jistým vodítkem vám je Švýcarsko. Právě zde se vyrábí ty nejkvalitnější kousky na hodinářském trhu. Například hodinky Chopard, Cvstos, Longines, Parmigiani, Tag Heuer, Zenith, Corum, Arnold & Son a další luxusní značky představují prémiovou kvalitu.

Nejlepší hodinky dámské

Dámy vybírají prvotně podle vzhledu. V záplavě krásných kousků nebude problém si vybrat, proto zohledněte další atributy. Například materiál. Nabízí se zlato, ocel, keramika, textilní řemínky. Samostatně se pak hodnotí zhotovení sklíčka, které může být ze safíru a lemované diamanty. Ve funkcích se toho nabízí skutečně mnoho. Různá časová pásma, stopky, miniciferníky. Hodinky mohou být klasické elegantní či sportovní. Spoustu exkluzivních kousků od zmíněných prestižních značek nabízí butik BENY. Nejen hodinky dámské najdete na jejich webu či přímo v buticích, mezi něž patří i pobočka v luxusní pražské ulici Pařížské.

Zdroj foto: Hodinky-beny.cz