WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Společnost Amway uvádí nový produkt na podporu dětské imunity!

NutriliteTM Kids Balíček na podporu Imunity* Plus je doplněk stravy 4v1 kombinující vitaminy D a C, zinek a bakterie produkující kyselinu mléčnou

NutriliteTM, světová jednička v prodeji vitaminů a doplňků stravy, uvádí nový produkt na podporu správného fungování imunitního systému vašich dětí – NutriliteTM Kids Balíček na podporu imunity* Plus. Doplněk stravy je unikátním produktem na trhu s dětskými vitaminy, a to zejména díky kombinaci vitaminů D a C, zinku a bifidobakterii produkující kyselinu mléčnou. To vše v hravých sáčcích a se skvělou chutí.

Děti se nechají snadno pohltit zábavou s kamarády. Jsou tak zaneprázdněné objevováním okolního světa, že si zkrátka nevšimnou, že mají studené nohy, promočené oblečení nebo mokré vlasy. A protože se jejich imunitní systém vyvíjí až do 10. roku života, je potřeba dopřát jim podporu, kterou pro svá dobrodružství nezbytně potřebují.

Nedávná studie realizovaná pro společnost Amway mezi matkami dětí ve věku jednoho až 12 let prostřednictvím výzkumné agentury Kantar ukázala, že 49 % maminek si myslí, že podpora správného fungování imunitního systému jejich dětí je naprosto klíčová. Podpora imunity obsadila druhou příčku hned za pestrou a vyváženou stravou, kterou aktivně řeší 52 % maminek.

NutriliteTM Kids BALÍČEK NA PODPORU IMUNITY* PLUS

Novinka Kids Balíček na podporu imunity* Plus od NutriliteTMposkytne vašemu dítěti potřebnou porci vitaminu D, který je důležitý pro normální funkci imunitního systému u dětí. Doplněk stravy také obsahuje vitamin C, jenž byl získán ze zelené barbadoské třešně neboli aceroly, která představuje jednu z nejkoncentrovanějších forem vitaminu C v přírodě. Dále v sobě ukrývá Bifidobacterium lactis, 1 miliardu bakterií produkujících kyselinu mléčnou z vědecky řádně prověřených kmenů, a 2,6 mg zinku.

Maloobchodní cena: 1110 Kč.

Praktické balení bez umělých barviv, aromat a dochucovadel

NutriliteTM Kids Balíček na podporu imunity* Plus si zakládá na svém prémiovém složení, tudíž neobsahuje žádná umělá barviva, dochucovadla ani aromata. Navíc je balen do velmi praktických sáčků, které zajišťují pohodlné užívání kdykoliv a kdekoliv během dne.

Už žádné odmlouvání a dlouhé debaty o polykání tablet. Obsah sáčku stačí nasypat pod jazyk nebo přimíchat do studeného nesyceného nápoje. Prášek se navíc velmi rychle rozpouští a má jemně nasládlou chuť. V každém balení naleznete 30 sáčků, tedy měsíční kúru na podporu imunity vašeho dítěte. Produkt je vhodný pro děti od 4 let.

Jak ještě posílit imunitu vašeho dítěte, aby byla opravdu neprůstřelná?

Dětem často kvůli nevyvážené stravě nebo zvýšené fyzické či psychické zátěži schází vitaminy a minerální látky, jako je vápník a zinek, které jsou klíčové pro jejich správný růst a dobře fungující imunitní systém. Amway přináší skvělé žvýkací tablety, které imunitu vaší ratolesti doslova nakopnou. Nedejte šanci podzimním chřipkám a nachlazením.

Žvýkací tablety Kids Omega-3 Nutrilite™

Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytnou součástí zdravé výživy dětí. Bohužel si je organismus nedokáže sám v dostatečném množství vytvořit. Právě proto jsou tady měkké žvýkací tablety NutriliteTM Kids Omega-3 z velmi kvalitních surovin s vitaminem D a rybím tukem, které tělu dodávají živiny potřebné pro správný růst a vývin kostí. Žvýkací bonbóny mají ovocnou příchuť, proto si je každé dítě hned zamiluje. Tablety se navíc nemusí zapíjet a díky želé konzistenci se velmi snadno žvýkají.

Maloobchodní cena: 630 Kč.

Více informací na: www.amway.cz.