WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Igelitky s potiskem – 3 tipy, jak vybrat spolehlivého dodavatele

Chcete igelitky s potiskem na míru? Tašky s reklamním potiskem jsou levným a velmi efektivním způsobem propagace s velkým dosahem. Jejich prostřednictvím máte šanci zaujmout a odlišit se od konkurence. Ale pozor! S nekvalitní taškou se špatným potiskem díru do světa neuděláte.

Vyplatí se investovat do kvality, kterou může zaručit pouze renomovaný dodavatel. Pokud nechcete zbytečně utrácet za šunty, přečtěte si tento článek. V něm se dozvíte, jak správně vybrat dodavatele a další užitečné tipy a rady, díky kterým se vyvarujete nejčastějších chyb.

Igelitky s potiskem – na co se zaměřit při výběru dodavatele?

Nabídka dodavatelů je velmi pestrá. To je dobrá i špatná zpráva. Skvělé je, že si můžete vybírat.

Pokud ale nemáte s výrobou tašek žádné předchozí zkušenosti, nebo tip na výrobce, může pro vás být výběr vhodného dodavatele obtížný.

Reklamovat stovky nebo tisíce nepovedených tašek určitě nechcete. Navíc pokud zadáte zakázku přes své IČ, můžete být z výsledku reklamace velmi zklamaní.

Pokud chcete těmto problémům předejít, zaměřte se na následující faktory:

  1. Technologie – tašky si můžete nechat potisknout sítotiskem, flexotiskem nebo digitálním tiskem. Sítotisk je vhodný pro velké zakázky a silnější materiály. K tisku se zpravidla používá speciální šablona. Tato varianta je také levnější. Pokud potřebujete, aby vynikl každý detail vašeho loga, je pro vás vhodný flexotisk. Použít lze barvy na bázi rozpouštědel a vody. Flexotisk se hodí i pro potisk menšího množství. Vždy se předem informujte, jaká je cena za kus a jaké je minimální množství pro daný typ potisku.
  2. Možnost online kalkulace – pokud si chcete porovnat cenové nabídky více dodavatelů, projděte si jejich webové stránky. Většina z nich má cenové kalkulačky, které vypočítají orientační cenu. Zeptejte se, zda poskytují množstevní slevu. Možná si říkáte, že budete mít tašky na půl roku dopředu, ale v praxi zjistíte, že mizí závratnou rychlostí. Hledat znovu dodavatele by vás zbytečně zdrželo. Ještě před první objednávkou se proto ujistěte, zda můžete dostat při pravidelných zakázkách množstevní slevu.
  3. Dodací podmínky – doba dodání se odvíjí od počtu kusů a náročnosti potisku. Po popsání zakázky a upřesnění individuálních požadavků, by vám měl dodavatel sdělit, jak dlouho mu bude výroba trvat a tento stanovený termín by měl dodržet.

Povedené igelitové tašky s potiskem jsou skvělou investicí

Jak jinak byste za stejnou cenu získali tolik reklamní plochy? Igelitová taška je jako prázdné plátno, na kterém se můžete kreativně doslova vyřádit. Originální potisk na první pohled upoutá pozornost. Nenechte se ovšem unést na vlně kreativity za každou cenu. Říká se sice: “Špatná reklama, také reklama.”, ale to rozhodně neplatí pro reklamní potisk na taškách! Nevhodná reklama by vám mohla pěkně zavařit. Tašku s takovým potiskem nebudou chtít klienti ani zadarmo. Vaším cílem je ale pravý opak. Chcete, aby zákazníky potěšila a líbila se jim. Pokud bude taška designově zajímavá a k tomu ještě odolná, budou ji nosit rádi a opakovaně, a to je naprosto ideální stav. Vaše značka se dostane do povědomí stávajících i potenciálních zákazníků.

Vsaďte na kvalitu a nebudete litovat

Tašky s reklamním potiskem jsou skvělým způsobem, jak levně a efektivně propagovat vaši značku. Kvalitní a originální igelitky zaujmou a lidé je budou rádi nosit opakovaně.

Proto je důležité vybrat spolehlivého dodavatele, který vám dodá tašky, které budou přesně odpovídat vašim požadavkům.

Díky tomuto článku už víte, na co se při výběru vhodného dodavatele musíte zaměřit.

Jaké jsou vaše osobní zkušenosti s výrobci igelitek? Máte svého oblíbeného dodavatele, nebo jste byli nuceni najít si jiného? Vaše názory nás zajímají. Napište nám.

Zdroj foto: Tasky.cz