WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Limitovaná edice dekorativní kosmetiky Dermacol EAT ME: Prostě „k sežrání“!

To, že dekorativní kosmetika je pastvou pro oči, je známý fakt. Dermacol ale ve své limitované edici EAT ME jde ještě dál a texturou i vůní pěti nových produktů ji posouvá na úplně novou smyslovou úroveň. S neodolatelným „menu“ vonícím pistáciemi, kávou, karamelem, kokosem či meruňkami a lesním ovocem si navíc můžete dovolit zhřešit úplně bez pocitu viny. Stoprocentně veganské produkty jsou totiž určené výhradně na líčení :).

Pistáciová chuťovka pod make-up

Představte si vůni čerstvě vyloupaných pistácií, našlehaných do hedvábně jemné a svěží textury podkladové báze EAT ME Primerstachio. Díky obsahu pistáciového másla a monoi másla doslova splyne s pokožkou už při nanášení. Zanechá jen matný finiš a pocit jemné, vyhlazené pleti, dokonale připravené na aplikaci make-upu. Pokud jste si doteď mysleli, že je třeba bázi pod make-up šetřit pro slavnostní příležitost, po použití Primerstachia tento krok s potěšením zařadíte do každodenní rutiny. A make-up po ní vydrží o mnoho déle.

Podkladová báze Primerstachio, EAT ME, Dermacol – 299 Kč / 10 ml

Sametové krytí s vůní tiramisu

Božské tiramisu – legendární italský dezert – inspirovalo recepturu pěnového make-upu EAT ME Creamy sú. Nadýchaná textura připomínající krémové mascarpone, matný finiš evokující pudrově jemný poprašek kakaa, smyslná vůně kávy a kávové zrnko na ozdobu. Toto vše najdete v krémovém make-upu se středním krytím, který na vaší pleti zanechá krásný sametový vzhled. Vybrat si můžete ze dvou odstínů – světlejšího a tmavšího.

Pěnový make-up Creamy sú, EAT ME, Dermacol – 299 Kč / 10 ml, odstíny č. 01 a č. 02

Kávová vzpruha pro dokonalé obočí

Energizující vůni čerstvě upražené kávy pocítíte při úpravě obočí pomocí pudru na obočí Espresso brow powder s praktickým a přesným indikátorem. Několika precizními tahy vykreslíte dokonale přirozený tvar obočí a vyplníte mezery mezi chloupky. Textura pudru ve dvou odstínech krásně přilne ke kůži a vyčaruje trendové bohaté obloučky. Pudr je „namíchaný“ ve dvou odstínech – světlejším pro blondýnky a hnědovlásky a tmavším, který potěší černovlásky i brunety.

Pudr na obočí Espresso, EAT ME, Dermacol – 7,69 eur/2 g, odstíny č. 01 a č. 02

Krémový závoj pro svůdné řasy

Jemná vůně mléčné kávy, která je poznávacím znamením řasenky EAT ME Mascaraccino, pohladí smysly a vaše řasy obalí do krémového závoje tmavohnědé barvy. Na oku působí velmi přirozeně, a to jak na blondýnkách, tak brunetkách. Krásného objemu řas docílíte už jedním tahem, pro ještě větší efekt naneste dvě vrstvy.

Řasenka Mascaraccino, EAT ME, Dermacol – 9,59 eur/10,5 ml

Koktejlové menu pro šťavnaté rty

Jako sladká vzpomínka na dětství voní lesk na rty EAT ME Lip Shake. Bohatá textura s obsahem ošetřujících přírodních olejů krásně zvláční a ošetří pokožku rtů a dodá jim šťavnatý lesk. Vybrat si můžete ze čtyř lahodných „příchutí“ – kokosové, meruňkové, karamelové anebo lesních plodů. Vydrží, než je „sníte“, a to nezaručujeme :).

Lesk na rty Lip Shakes, EAT ME, Dermacol – 3,99 eur/7 ml, odstíny: Coconut (č. 01), Apricot (č. 02), Berry (č. 03) a Caramel (č. 04)