WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Recenze kosmetiky: Otestovali jsme hydrogelové polštářky od Mary Kay

Známe to všechny: šly jsme spát pozdě kvůli protáhlému večírku či dodělávání pracovních povinností, a ráno při pohledu do zrcadla se nám „chtělo až brečet“. Pleť má nezdravou barvu, ale co je horší… kruhy pod očima!

Existuje spousta „babských rad“, jak se jich zbavit, po ránu nám ale moc času nezbývá. Co s tím? Nechat to být (a čelit narážkám kolegů na náš noční život), nebo zamaskovat make-upem, který kruhy ještě více zvýrazní? Poradíme vám další možné řešení…

Mary Kay, recenze kosmetiky, testování kosmetiky, hydrogelové oční polštářky, oční maska

Hydrogelové polštářky od Mary Kay

Nám se v redakci dostala do ruky vychytávka od značky Mary Kay. Třpytivé gelové polštářky pod oči, které po 15minutové aplikaci odstraní naše starosti. To alespoň tvrdí produkt na obale. Byly jsme ze začátku trochu skeptické: toto nám již slibovalo mnoho značek, a většinou u slibu také zůstalo…

Co nás zaujalo jako první, je balení. Nejedná se o jednorázový pár polštářků pod oči, ale o třicet párů, které jsou v krabičce a čekají v koupelně na jakoukoli příležitost. To se hodí, ne?

Mary Kay, recenze kosmetiky, testování kosmetiky, hydrogelové oční polštářky, oční maska

Jak dopadly v našem testu?

Před týdnem se nám trochu protáhl „meeting“ a domů jsem se dostala velice pozdě. Ráno budík zazvonil příliš brzy a oteklé oči byly na světě. Ideální příležitost vyzkoušet účinnost zázračných gelových polštářků. Aplikovala jsem je na vyčištěnou pleť a nechala 20 minut působit. Mají příjemný chladivý účinek a je lepší, když s nimi po přilnutí již nehýbáte. Nemají pak tendenci sjíždět po tváři.

A povedlo se. Po dvaceti minutách jsem polštářky odebrala a po vmasírování zbylého séra byla má pokožka hydratovaná, napnutá, a po kruzích či váčcích ani památky.

Za naši redakci doporučujeme! Výrobek se vám v koupelně neztratí, ať už se vám protáhnou pracovní povinnosti, či páteční večírek.

Výrobky Mary Kay můžete zakoupit na www.marykay.cz.