WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

4 tipy na kavárny, které nesmíte minout

Náš výběr se tentokrát týká pouze pražských kaváren, tak pokud jste z Prahy, nebo se do ní v nejbližší době chystáte, zpozorněte. Tyto podniky rozhodně nesmíte minout.

Mazelab.coffee

Několik týdnů otevřený podnik se nachází v Dejvicích, jen pár kroků od „kulaťáku“. Je to nejspíš jediný podnik tohoto typu v Praze. Jeho vnitřní prostory jsou prostě jiné než ve většině kaváren. Převládá zde bílá barva a podnik se drží hesla no sugar, no wifi a no cash. Hotovost i notebook tedy nechte doma a pojďte si vychutnat kávu. A rychle, než ho zaplaví „influenceři“ v rámci lovu o nejlepší fotku na Instagram.

www.mazelab.coffee

Coffee Room

Kavárna, která se nachází na pražských Vinohradech, už nějakou dobu zpříjemňuje kávové chvilky místním i vzdálenějším příchozím. Mají zde vše, na co si vzpomenete, od Avotoustu po Banana bread.  Ale hlavně výbornou kávu.

www.coffeeroom.cz

Respekt Coffee Radlická

Znáte Kafe Karlín či Kafe Kolej? Určitě jste na Instagramu zahlédli jejich unikátní kelímky s kávovými citáty, nad kterými se nejeden kávomilec dojal. Respekt Coffee Radlická je jejich nejnovějším počinem. Pokud tedy pojede do Radlic, nezapomeňte, že tu mají i výbornou kávu.

www.kavovyklub.cz

Momoichi Bistro

Nachází se na dohled od Náměstí Míru, a je nejen kavárnou, ale také bistrem. Nabízí japonskou kuchyni: pokud vám po kávě vyhládne, není nic snazšího než si dát jejich krevetové shu mai nebo jinou podobnou delikatesu. Mají dokonce svého maskota Totoro, kterého naleznete na nejrůznějších místech v bistru a v plyšové podobě si ho můžete zakoupit i domů.

www.momoichi.cz

To byl náš dnešní výběr kaváren v Praze, a na další se už můžete těšit zase příště…

Více o dalších kavárnách naleznete na www.nejlepsikavarny.cz.

Zdroj fotografií: FB Mazelab.coffee, FB Coffee Room, FB Momoichi Bistro, FB Respekt Coffee