WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Venira: Zázrak pro oslabené vlasy a nehty

Každá z nás používá nespočet vlasových přípravků. Ať už stylingové produkty, šampony, balzámy, olejíčky, či séra. Proto kvalitní maska nebo zábal aplikovaný pravidelně každý týden dokáže velké věci. Vlasy si „odpočinou a zrelaxují“, získají ztracený lesk a budou vyživené.

Co když jim ale vnější péče nestačí? Poohlédnout bychom se měli po vnitřní výživě, která nám dopomůže k lepší kvalitě nejenom vlasů, ale také nehtů i pokožky. Pozor si dejme na složení výrobků, zda nám opravdu mohou pomoci k vysněným vlasům.

Naše redaktorka pro vás otestovala kapsle Venira, které vynikají vysokou komplexností složení. Obsahují 18 složek, z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy i nehty. Jejich funkce je především výživná, každá ze složek dodává organismu živiny potřebné pro tvorbu zdravé pokožky a pro perfektní kvalitu vlasů a nehtů.

Kúra, která pomůže

Trpím suchými vlasy, které mi poslední dobou hodně vypadávají. Po návštěvě u kadeřníka poměrně rychle pozoruji roztřepené konečky. Stav se mi vůbec nelíbí, jen vlasové masky mi přestávají stačit. Proto jsem sáhla po přípravku Venira, který má výborné reference, přesto jsem nevěděla, co mohu od produktu očekávat.

Kapsle Venira se dávkují 2x denně 1 kapsle vždy ráno a večer, nejlépe před jídlem. Tak se vstřebání účinných látek zvyšuje. Obsahují pivovarské kvasnice, proto jsem se obávala zmiňovaného „pocitu nafouknutí“, naštěstí zůstalo jen u obav.

Po 90 dnech užívání

Produkt jsem chtěla otestovat při dlouhodobém užívání, neboť krátkodobé užívání může být nepřesné a mnohdy ani nepomůže. Po třech měsících, kdy jsem poctivě brala každý den kapsle dle doporučeného dávkování, pozoruji méně popadaných vlasů. Vlasy jsou lesklejší, konečky méně roztřepené. I na nehtech je přísun vitamínů znát. Jsou mnohem pevnější a bez třepení.

S výsledkem jsem velice spokojená, přípravek opravdu splnil to, co slíbil

S testováním ale zdaleka nekončím. Co se stane s vlasy, pokožkou a nehty po půl roce přísunu dostatku vitamínů?

Sledujte womenhouse.cz, kde se s vámi podělím o další zkušenosti.