WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

“The Summer of Lush” dárek: Vůně léta

Rozbalte tento krásný dáreček ve znovupoužitelném Knot Wrapu a objevte svou novou letní vůni.

Když letní slunce zapadá za mlžných večerů, nastává čas na vytváření nových vzpomínek. Nechte starosti odplout na hřejivém vánku a nadechněte se vůně řízných jablek a třešňových květů.

Tento znovupoužitelný batikovaný Knot Wrap vás vezme na cestu časem do šedesátých let plných kaleidoskopicky barevných triček a květinových věnečků. Každý z šátků je ručně vyrobený a nabarvený neziskovou skupinou Community Artisan, která podporuje ženy trpící fyzickým či duševním onemocněním a postižením.
Až rozbalíte svůj dáreček, můžete Knot Wrap použít znovu a znovu.

Co si třeba do něj schovat vlasy před sluncem, nebo se za jeho pomoci vyhnout plastům a zabalit si do něj svačinu?

Dárek je dostupný od 20.srpna pouze online.

Sakura Body Spray

Svezte se na jarním vánku provoněném třešňovým květem a povznášejícím pugétem absolue z mimózy a pomerančového květu. Tato vůně je inspirována krásou třešňových květů a osvěžující sicilské citrony se v ní proplétají s květinovými tóny absolue z jasmínu, mimózy a pomerančového květu. Lehce nastříkejte na tělo a zahalte do se do květinové vůně, která vnese do vašeho dne trochu jarního elánu.

Výrobek je dostupný pouze v dárku.

So White tělový sprej

Kdopak  je na světě nejkrásnější? Vy si tak budete rozhodně připadat, až se zahalíte do závoje vůně čerstvých jablek a růžové absolue. Nemusíte čekat na polibek prince, abyste procitli! Jednoduše nastříkejte osvěžující sprej s bergamotovou silicí a neroli na celé tělo. Silice z brazilských pomerančů a absolue z pomerančového květu vás rozveselí, že budete zářit jako štístko samo.

Výrobek je dostupný pouze v dárku.

logo LUSH