WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Nová kolekce laků na nehty Mavala

Dash & SplashColor’s

Zatímco někteří návrháři se vrací k módním kresbám všech svých uměleckých skvostů a jiní vzdávají hold velkému jménu Haute Couture, které je známé svými extra strukturovanými modely, barevnými outfitynebo výraznými barvami s černobílým potiskem,pódia pro sezónu jaro-léto2019 odhalují, že budou ve stylu 80. let!


Velmi „ostré“, čtvercové siluety se směsí výbušných barev a modely vykazující velmi rozmanité a pestré vzory vytváří úžasný vizuální efekt ruční práce.  

MAVALA se rozhodla vyjádřit tento excentrický módní trend 80. let tím, že ho převedla do výbušné kolekce laků Dash&SplashColors skládající se z 6 sytých pigmentových odstínů. Působivé a zároveň kreativní!

Laky na nehty lze zakoupit ve všech prodejnách parfumerií FAnn a na www.fann.cz.

MAVALA JE FILOZOFIE ZASVĚCENÁ PÉČI A KRÁSE

Po celém světě je MAVALA synonymem kvality díky svým mimořádně účinným produktům.

Společnost MAVALA S.A. byla založena roku 1958 paní Madeline Van Landeghem. Spojením počátečních písmen jména zakladatelky vznikl název společnosti MAVALA. V současnosti má společnost MAVALA International S.A. několik dceřiných společností sídlících ve Francii, Anglii, Německu, USA a také širokou síť distributorů ve více než 110 zemích po celém světě.

V České republice je značka známá především svými klíčovými produkty z oblasti péče o krásné nehty a ruce. Nyní přichází Mavala na český trh i s dalšími dvěma liniemi péče: Mavalia a Eye-Lite.

Více informací na www.mavala.cz.