WOMENHOUSE.cz

Portál výhradně jen pro ženy…

Soutěžte s online parfumerií Elnino.cz o parfémovanou vodu Calvin Klein Eternity Summer 2019

Chcete vyhrát jednu ze tří dámských parfémovaných vod Eternity Summer 2019?

Léto klepe na dveře a přichází nejvyšší čas vybrat okouzlující vůni, která vás tímto oblíbeným obdobím provede. U nás jednoznačně vyhrává zbrusu nová parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Summer 2019, získá si i vaše srdce?

Hrajeme o 3 ks parfémované vody Calvin Klein Eternity Summer 2019 (100ml) na portálu LUXURYHOUSE.cz od 3.6. do 9.6. 2019.

Letní západy slunce, dlouhé procházky po pláži a všudypřítomná vůně rozkvetlých květin. Nechte se zlákat jedinečnou atmosférou léta, kterou ve vás probudí povedená novinka Eternity Summer 2019 od značky Calvin Klein.

Vychutnejte si exotický koktejl plný květinově-ovocných tónů. Hned na začátku si vaše čichové pohárky zamilují letní mix vodního melounu, mandarinky a hrušky, které postupně přecházejí v opojné květinové srdce. Vonná kompozice se uzavírá smyslným základem v podobě santalového dřeva, pižma a bílé ambry.

Díky parfémované vodě Eternity Summer 2019 se stanete obletovanou letní bohyní a královnou každé party. Užijte si letošní léto v obláčku jiskřivé vůně a vykročte spolu s ní do víru nekonečných letních dobrodružství.

Vedle žhavých novinek Calvin Klein najdete v online parfumerii Elnino.cz širokou nabídku nejen vůní, ale i oblíbené kosmetiky pro ženy i muže. Vybírejte z více než jednoho milionu nejrůznějších položek a vybavte se na léto třeba kvalitní opalovací kosmetikou. Těšíme se na vaši návštěvu!

Více na www.parfemy-elnino.cz.